OMENTO toodete väljatöötamisel tugineme olemasolevatele uuringutulemustele inimeste ja hobuste toitumise kohta. Üks, millest me hoolime, on selle valdkonna teadmiste laiendamine uute uuringutega. Lisaks tahame oma toodete ja tööga edendada erinevate haiguste ennetamist ja hobuste püsivat sooritusvõimet.
Toormaterjale valides töötame ainult usaldusväärsete inimeste ja ettevõtetega. Pöörame tähelepanu sertifikaatidele ja laseme väärtuseid kontrollida sõltumatutel laboratooriumitel. Lisaks tahame iga hobuseomaniku toormaterjalide testimisel pakkuda neile parimat võimalikku tuge ja nõuandeid.
Meie jaoks on väga oluline nii toormaterjalide valik kui ka keskkonna vastutustundlik kasutamine. Pikkade transporditeekondade vältimiseks keskendume kohalikule hankepoliitikale. Lisaks kasutame võimalikult palju päikeseenergiat meie tootmisüksuse katuselt.
Oma toodete arendamisega tahame mitte ainult parandada hobuse tervist, vaid lihtsustada ka tallimeeste, ratsutajate ja tallijuhatajate tööd.
Ettevõttes OMENTO seisame me hobuse loomuliku söötmise eest, eesmärgiga anda optimaalselt energiat ja hoida hobune terve, samal ajal võimaldades toote mugavat käsitsemist.

Filter