Eggersmann Green Oats- Roheline kaer

Eggersmann Green Oats- Roheline kaer

26.00

Laos

26.00

E-poe hinnad võivad erineda tavakaupluse hindadest

Tundliku ainevahetuse ja seedimisega loomadele

  • madal suhkrusisaldus
  • madal tärklisesisaldus
  • fruktaanisisaldus
Availability: 4 laos SKU: 3449-315

Kirjeldus

Green Oats- Roheline kaer on kergesti seeditav hein, mis toetab tasakaalustatud soolefloorat ja stimuleerib ainevahetust.

Meie roheline kaer on pärit Lõuna-Saksa heinamaadelt, koristatud vahetult pärast õitsemist ja on õrnalt kuivatatud. Tänu varasele lõikamisajale ei ole kaerataime veel talletunud tärkliserikkaid terasid, mistõttu sisaldab kaerarohi <0,5% tärklist.

Koos madala suhkru- ja fruktaanisisaldusega sobib roheline kaer seega kõigile loomadele, kes vajavad kõrge toorkiudaine sisaldusega sööta, milles on ühtlasi madal suhkrusisaldus.
Võrreldes teiste heinataimedega – nagu lutsern – on rohelisele kaerale iseloomulik madalam kaltsiumisisaldus ja soodne kaltsiumi ja fosfori suhe, mis on umbes 2:1. Roheline kaer sobib seega alternatiiviks heinale või kontsentreeritud söödale sellistele loomadele nagu küülikud ja hobused, kes peaksid vältima liiga kaltsiumirikkaid heinakomponente.
Mõõduka valgusisalduse tõttu on roheline kaer väärtuslik vanemate loomade toitmisel ja loomade elujõu toetamisel taastumisfaasis.

Söötmissoovitused hobustele:
Lisaks toorainele soovitame 100-500g Eggersmanni rohelist kaera 100 kg kehakaalu kohta. Juhul, kui ühendate rohelist kaera kontsentreeritud söödaga, kohandage vastavalt kontsentreeritud sööda kogust.
Kontsentreeritud söödaratsiooni täiendusena tagab Green Oats söötmisaja pikenemise ja sööda parema süljeerituse.
Sobib tundliku kõhuga või koolikute all kannatavatele hobustele, ainevahetushaigustega hobustele (laminiit, PPID, EMS, PSSM), vanadele hobustele ja taastumisfaasis olevatele hobustele.
Väikeloomade puhul:
Eggersmanni rohelist kaera võib pakkuda lisaks värskele söödale või segada ad libitum (valikuliselt) igapäevase heinaratsiooni hulka.
Väärtusliku ja maitsva toorkiudaine komponendina võib roheline kaer küülikute, merisigade ja hamstrit puhul aidata kaasa tundliku seedimisega seotud metaboolsete funktsioonide toetamisele.

Koostis: 98,0 % roheline kaer (kuivatatud ja peenestatud), 2,0 % taimeõli.
Analüütilised koostisosad: 11,00 % toorvalk, 3,60 % toorrasv, 27,70 % toorkiud, 6,90 % toortuhk, 0,40 % tärklis, 4,50 % suhkur, 3,00 % fruktaan, 0,60 % kaltsium, 0,30 % fosfor.

Lisainfo

Kaal 15 kg

Arvustused

Tooteülevaateid veel ei ole.


Arvustust saavad kirjutada ainult need sisseloginud kasutajad, kes on antud toote ostnud.