MÜHLDORFER külmpressitud linaõli – immuunsüsteemile, seedimisele

MÜHLDORFER külmpressitud linaõli – immuunsüsteemile, seedimisele

11.00

Out of stock

11.00

E-poe hinnad võivad erineda tavakaupluse hindadest

Külmpressitud linaõli, vähese valgusisaldusega energiaallikas

Rikkalik õli oluliste liht- ja polüküllastamata rasvhapetega sobib ideaalselt madala valgusisaldusega energiatarnijaks ning söödast saadava energia suurendamiseks. Päevase söödaratsiooni energiasisaldust saab suurendada, ilma et seejuures hobuse ainevahetust lisaproteiiniga koormataks.

Mühldorferi linaõli sobib samuti toetama seedimist ja immuunsüsteemi ning tagab ilusa karvkatte.

Praktilise pihustipudeliga on linaõli lihtne ja hügieeniline doseerida ning toode on kaitstud hapniku juurdepääsu ja oksüdatsioonist tuleneva kvaliteedilanguse eest.

 

Nõuanne: Mühldorferi linaõli soodustab oma positiivsete omadustega ilusa karvkatte teket ja ideaalne on seda kasutada hobuse karvavahetuse ajal.

Kas teadsite juba? Linaõli pressitakse hariliku lina (linum usitatissimum) küpsetest seemnetest, mis on üks parimatest oluliste liht- ja polüküllastamata rasvhapete allikatest, nimetatud rasvhapped toetavad südame-veresoonkonna optimaalset toimimist. Linaõli on alati olnud kasutuses ka kui väärtuslik ja organismi säästev energiaallikas, kuna see annab küll energiat, kuid ei koorma keha valguga. Küllastamata rasvhapete kõrge sisalduse tõttu toetab see hobuse organismi karvavahetuse ajal ja tagab ilusa karvkatte ja laka ning terve naha. Linaõlile omistatakse ka põletikuvastast toimet ja positiivset mõju kogu immuunsüsteemile, seda regulaarselt manustades on tulemuseks vähem põletikke ja allergilisi reaktsioone. Õlile annavad pruunika värvuse väljafiltreerimata looduslikud liimained, mis harmoniseerivad soole mikrofloorat ja aitavad seedimisprobleeme ennetada.

 

  • külmpressitud
  • vähese valgusisaldusega energiaallikas
  • harmoniseerib seedimist
  • soodustab karvavahetust
  • puhas loodustoode
  • doseerimine tilga täpsusega
  • hügieeniline kasutus

 

Linaõli sobib põhimõtteliselt kõigile hobustele. Suure energiatiheduse tõttu – 100 ml linaõlile vastab umbes 500 g jõusööta – tuleks ülekaalulistele hobustele või ponidele linaõli ainult mõõdukates kogustes anda.

Nõuanne: Lisage hobustele, kellel on kalduvusi kõhukinnisusele (ja sellest põhjustatud koolikutele), alati natuke linaõli söödaratsiooni.

 

Pudel 750ml

 

Availability: Laost otsas SKU: MÜ3031

Arvustused

Tooteülevaateid veel ei ole.


Arvustust saavad kirjutada ainult need sisseloginud kasutajad, kes on antud toote ostnud.