Mühldorfer Revital “Klinikum” prebiotic – seedehäired, 20kg

Mühldorfer Revital “Klinikum” prebiotic – seedehäired, 20kg

45.00

Out of stock

45.00

E-poe hinnad võivad erineda tavakaupluse hindadest

Lahendus seedehäirete puhul nagu nt heinakõht, roevedelik, kõhulahtisus, pärast koolikuid või halva seedetöö korral (pre- ja probiootiline toime).

Soolestik on tervise häll (Jaapan). Toimivat seedetrakti on ammustest aegadest saadik nähtud põhieeldusena toimiva immuunsüsteemi, tervise ja elujõu alusena. Soolte tervisele annavad oma väärtusliku tõuke ammu unustatud „abivahendid“ nagu maapirnis sisalduv inuliin. Tervis omakorda on soorituse, edu ja rõõmu aluseks- rõõmu, mida tunneme hobusega koosolemisest.

Revital „Klinikum“ prebiotic kasutab seda hämmastavat efekti nüüd ka hobusesöödas: tervislik, pelletivaba täisteramüsli maisi, odra, linašroti, linaseemnete, päevalilleseemnete ja maapirniekstraktiga (inuliinirikas), mida täiendab innovatiivne pärmseentekultuur, moodustavad vundamendi. Tervist edendav effekt ja ja sooltefloora taaselustaminesaavutatakse hästi doseeritud prebiootilise toimega maapirniekstrakti abil.

Sobib suurepäraselt terve sooltefloora ülesehitamiseks, taastumisperioodil ja toimivaks ennetavaks terviseedenduseks. Soovitatud koolikute, roevedeliku, kõhulahtisuse, heinakõhu, naha-, kabja-, ja karvaprobleemide, nõrga immuunsüsteemi, toitainete kättesaadaavuse probleemide, stressi ja närvilisuse puhul. Suurepärane seeduvus mitte ainult peen- vaid ka jämesooles saavutatakse linasetöötlusest, väärtuslike pärmikultuuride ja tugevatoimelise paapirniekstrakti (inuliinirikas) spetsiaalsete koostisosade lisamise kaudu. Kõrge taluvus ja suurepärased üldised tervist edendavad omadused, eriti aga seni ainulaadne innovatiivne prebiootiline valem tõstab Revital „Klinikum“ prebioticu teiste seas esile mitte ainult olemasolevate seedehäirete puhul, vaid ka taastumiseks ja preventiivseks terviseedenduseks ja tervislikuks alussöödaks spordi- ja vabaajategevusel.

Klientide tagasiside:

Jörg Drewes: „Oman 15 aastat Schwarzwaldi raudjat. Esimesest talvest meie tallis on tal probleemiks olnud oluline hulk roevedelikku. Saime loomaarstilt ühe pulbri, mis mõjus mõned päevad, kuid siis toime kadus. Rääkisin tuttavaga oma murest. Ta soovitas mul proovida „Revital Klinikum prebioticut“. Nii tegingi. Pärast kahte nädalat ilmnes oluline paranemine. Dachs sööb hea meelega ja tulemus on suurepärane- mitte ükski tilk roevedelikku enam! Kõne „Mühlendorfer“ ettevõttesse andis kinnitust, et võin sööta manustada ka edaspidi põhisöödana.
Nathalie Figge: „Ma alustasin lootusrikkalt kuuri ja juba nelja päeva pärast tundis mu hobune end paremini. Kõhu puhistus kadus, ta tundis taas liikumisest rõõmu ja mõjus üldse palju elurõõmsamana. Pärast mõnenädalast söötmist oli minu hobuse seedimine täiesti korras; seda kinnitas mulle loomaarst. Ma ei vajanud enam mingeid ravimeid.“
Sabine Schuster: „Minu 17-aastane mära on juba aastaid olnud hädas roojavedelikuga. Oleme katsetanud mitmeid eritooteid, kuid tulemusteta. Tänu oma loomaarstile avastasin “Revital Klinikumi”. Alustasime 6-nädalast kuuri. Mu mära sööb sööta õhinaga, on tasakaalukas, rahulikja ka puhistused on vähenenud. Juba pärast nelja nädalat polnud roevedelikust enam jälgegi ning see on tänaseni nii jäänud.”
Mirjam Riedel: „Ma olen vaimustatud! Juba pärast viite päeva täheldasin mõju märke. Esmalt vähenes roevedelik, gaase tekitavad bakterid jäid vähemaks ja peensool puhastus. Nüüd pärast nelja kuud on mu ponimära üldseisund hoopis teine. Seda kõike tänu Mühlendorfer Revitalile.

Rohkem kogemusi leiate aadressilt www.muehldorfer-pferdefutter.de punkti alt tagasiside (saksa keeles)

Seeduv proteiin: 7,85 % seeduv energia: 12,70 MJ/kg, tärklisesisaldus: 45,1%, suhkrusisaldus: 5,3%.

Täielikult vitamiinide ja mineraalidega rikastatud!

koostis: 44,68 % otra (röstitud ja muljutud), 34,99 % maisi (paisutatud ja muljutud), 6,39 % linašrotti, 4,56 % maapirniekstrakti, 1,83 % päevalilleseemneid, 2,7 % suhkruroosiirupit, 1,37 % linaseemneid, 1 % õllepärmi (BT; säästlikult kuivatatud). Söötmissoovitus: Ponid min. 0,5- 1 kg, hobune min. 1 kuni 2 kg, tippsportlane min. 2 kuni 4 kg. Vastavalt vajadusele ja töömahule. Kuurina: teraapilise mõju saavutamiseks sööta vähemalt 6-8 nädalat. Ennetuse eesmärgil võib kasutada ka pidevalt ratsiooni parendamiseks või üksiku jõusöödana vastavas koguses.

Klaus Balkenhol ratsaspordi legend ja aastatepikkune Mühlendorferi klient soovitab ainevahetushaiguste ja seedehäiretega hobustele Revital „Klinikum“ prebioticut
Spetsiaalne söödastruktuur inuliiniga
Eriline söödastruktuur aktiveerib juba mälumise käigus süljetootmise- hobusemao loomuliku enesekaitse ta enda maohappe agressiivsete osakeste ees. Koostis ja teravilja diferentseeritud paisutus tagavad optimaalse ja jätkusuutliku (järkjärgulise) energiavarustuse. Sellest tulenev parem energia kättesaadavus võimaldab vähendada jõusööda kogust koresööda kasuks (hein ja põhk), mis aitavad üldiselt parandada seedetegevust ja lisaks panustavad uue sooltefloora tekkimisse ja selle parendamisse ja tasakaalustamisse.
*Inulin on polüsahhariid, mis esineb looduslikult maapirnis (Helianthus tuberosus) kõrgemas kontsentratsioonis. Tervist edendava toime annab prebiootikumile selle molekulaarne struktuur. Mitte seeduva süsivesikuna on sellel eriline koht kiudainete seas. Mõnede soolebakterite jaoks on see valikuline toitumisalus, tänu millele saab seda kasutada sooltefloora taastamiseks. Nii kasvab jämesooles mikroorganismide hulk, millel on positiivne mõju omaniku tervisele.

 

Analytische Bestandteile: 11 % Rohprotein, 5,60 % Rohöle und -fette, 3,70 % Rohfaser, 5,00 % Rohasche, 0,82 % Calcium, 0,45 % Phosphor, 0,25 % Magnesium, 0,34 % Natrium.

Zusatzstoffe je kg: Ernährungsphysiologische Zusatzstoffe: 9.600 i.E. Vitamin A, 1.500 i.E. Vitamin D3, 60 mg Vitamin E (α-Tocopherolacetat), 1,5 mg Vitamin B1, 4,5 mg Vitamin B2, 4,5 mg Vitamin B6, 24 μg Vitamin B12 (enthält Kobalt), 60 mg Vitamin C, 3 mg Folsäure, 24 mg Nikotinsäure, 9 mg Calcium-D-Pantothenat, 30 μg Biotin, 0,3 mg Molybdän, 60 mg Eisen (Eisensulfat /-chelat), 1,2 mg Jod (Calciumjodat), 120 mg Zink (Zinkoxid /-chelat), 60 mg Cholin (Cholinchlorid), 90 mg Mangan (Manganoxid /-chelat), 27 mg Kupfer (Kupfersulfat /-chelat), 0,6 mg Selen (Natriumselenit / Selenhefe).

Naturprodukt, Werte können von Partie zu Partie variieren.

Availability: Laost otsas SKU: M5050

Lisainfo

Kaal 20 kg

Arvustused

Tooteülevaateid veel ei ole.


Arvustust saavad kirjutada ainult need sisseloginud kasutajad, kes on antud toote ostnud.