OMENTO Race+Balancer – taastumiseks

OMENTO Race+Balancer – taastumiseks

OMENTO Race+Balancer – taastumiseks

33.00

Out of stock

33.00

OMENTO RACE + BALANCER ON KERGESTI SEEDITAV JA OPTIMAALSELT TASAKAALUSTATUD SÖÖT KÕIKIDELE VÕISTLEVATELE HOBUSTELE TAASTUMISEKS PÄRAST VIGASTUSEST TINGITUD PAUSI VÕI SELLE AJAL.

Pikenenud söötmisaeg ja suur toorkiu protsent pakuvad täiusliku sööda võistlevatele hobustele, kes on taastumas; seda saab kasutada ka hiljem või vigastuste ajal. Loodud liigile sobiva dieedi jaoks ja lisandiks kõikidele jõu-, sega- ja mineraalsöötadele. Omento Race + Balancer toetab tervislikku vitaalsust ja sooritusvõimet.

Omento Race + Balancer sisaldab : 40% erinevaid kõrge energiasisaldusega heintaimi – 42 % teravilja – 18% lisasööta kuivmassist, linaseemneekstraktist, rapsiõlist, peedimelassist, keedusoolast, õllerabast, kaltsiumkarbonaadist, õllepärmist, diatomiitkivimist .

Söötmissoovitused: 2 – 4 portsjonit päevas. Üks pakk sisaldab 16 portsjonit (18 kg), st 1 portsjon =  ½ rida = 1,125 kg.

KOOSTISAINED: 11,6% toorvalku, 6,6% toorrasva, 15,5% toorkiudu, 8,2% toortuhka, 0,62% kaltsiumit, 0,28% fosforit, 0,18% magneesiumit, 0,74% naatriumit

LISAAINED: 21,0 mg vaske, 114,0 mg tsinki, 1,50 mg seleeni, 1,80 mg joodi, 8400 IU A-vitamiini, 390 IU D3-vitamiini, 150 mg E-vitamiini

ANNUSTAMINE: iga hobune on erinev ja vajab spetsiifilisi toitumisnõudeid. Parima võimaliku hoolduse tagamiseks soovitame oma hobust hoolikalt jälgida. Vajadust mõjutavad mitte ainult looma tõug ja vanus, vaid ka võistlemine, juurdepääs rohumaale ja lihasmass. Vajadusel võib söödaratsiooni igal ajal muuta.

Alustamisel või sõltuvalt söötmisplaanist võib Omentot anda täiendsöödana. Üldiselt on tavapärane toit koguseliselt asendatav 1:1.  Omento Race sööta võib anda kontsentreeritud täissöödana, tasakaalustajana või kombineerituna teiste Omento toodetega.

Omento on karbis käsitsi ritta pakitud. Üks karp (20 kg) sisaldab 16 portsjonit, st 1 portsjon = ½ rida = 1,25 kg.

ANNUSTAMINE: PORTSJONITE MÄÄRAMINE (NÄITEKS) 460 KG KEHAKAALUGA HOBUSEL

BOKSIPUHKUS VÕI SAMM

Täiskontsentraadina söötmine: min 3 portsjonit päevas 10 kg heina või 12 kg kuivsilo

Tasakaalustajana söötmine: min 2 portsjonit päevas + muud kontsentraadid 10 kg heina või 12 kg kuivsilo

TAASTUMINE

Täiskontsentraadina söötmine: min 4 portsjonit päevas 10 kg heina või 12 kg kuivsilo

Tasakaalustajana söötmine: min 2 portsjonit päevas + muud kontsentraadid 10 kg heina või 12 kg kuivsilo

Availability: Laost otsas Tootekood: O-WS3

Arvustused

Tooteülevaateid veel ei ole.


Arvustust saavad kirjutada ainult need sisseloginud kasutajad, kes on antud toote ostnud.