Over Horse Equanimity – looduslik rahustav geel

Over Horse Equanimity – looduslik rahustav geel

Over Horse Equanimity – looduslik rahustav geel

6.0050.00

Out of stock

6.0050.00

Mis on Equanimity ® ?
Looduslik toode, mis on sünteetiliseks analoogiks sekreedile, mida eritab mära mõni tund pärast varssumist, selleks et pakkuda varsale kindlus- ja turvatunnet.
Equanimity ® suurendab hobuse heaolu ja vähendab märkimisväärselt stressiga seotud häireid. Parandades hobuse tähelepanu ja keskendumisvõimet, muutes seega tema õpetamise lihtsamaks.

Equanimity ® ´t võib kasutada ennetavalt või osana õpetamisel. Parima tulemuse saavutamiseks tuleb Equanimity ® ´t manustada enne õpetamisega seotud harjutuste tegemist.

Equanimity ® ´t soovitatakse noortele hobustele, kõigile hobustele uutes situatsioonides või uute ülesannete täitmisel, närvilistele hobustele ning sellistele, kes on ülitundlikud kõige uue suhtes (täkud, märad, ruunad, varsad, ponid ja muulad).

Equanimity ® ´t võib anda tiinetele märadele.

Võrreldes teiste rahustava toimega vahenditega on Equanimity ® erinev tänu oma järeleproovitud tõhususele stressi kontrollimisel, sellel puudub pikaajaline kõrvaltoime ja see ei mõjuta hobuse sooritust.

Kõik Equanimity ® komponendid on ka loomulikult olemas hobuse kudedes.

Kasutamine: Equanimity® on saadaval 5 ml geeli annusena, mida on väga lihtne käsitleda. Toodet tuleb manustada 20/30 minutit enne stresssituatsiooni ja selle efektiivsus kestab 2 tundi.

Raputa kinnist pakendit 30-40 sekundit enne avamist. Jaota pakike võrdselt kahte ninasõõrmesse. Toode võib korduvalt kasutada ilma, et oleks mingit ohtu hobuse tervisele.

Koostis:  Synthetic analog of equine appeasing pheromone (E.A.P.) – excipient 5 ml

Tootekood: -
Puhasta
Vaata ostukorvi

Synthetic analog of equine appeasing pheromone (E.A.P.) – excipient 5 ml