fbpx

Oluline info

Tellimised: info@eggersmann.ee  või tel 520 7733

Tellitud kauba kättesaamine on võimalik ka marsruudile jääval teel.

Transport tasuta! 

KuupäevadTeekonna algusSihtkohad
17.09TartustIda-Virumaa
Lääne-Virumaa
Jõgevamaa
24.09TartustSUUR
Tartumaa
Kaubaring
13.09TallinnastHarjumaa

Sponsorluse soovidest palun eelnevalt teatada ette vähemalt 2 kuud.  Oma soovid palun saatke jaana.luha (at) gmail.com meilile


Eggersmann Eesti tuleb rõõmuga erinevatele hobuüritustele!

PANE TÄHELE! – EGGERSMANN MÜSLIAUTO TRANSPORT TALLI TASUTA

Alla 20€ jäävad tellimused alates 01. jaanuarist kättetoimetamistasuga 3€ (ei kehti söötade kohta).

Müüme AINULT originaalpakendis tooteid. Vaid nii saame tagada tootja kvaliteedi sertifikaatide täitmise ja säilivusaja jälgimise võimaluse.

 

Jälgi kaubaauto teekonda! Nii on Sul võimalik oma  tellimus kiiresti soovitud talli saada. Tellimused, mis koosnevad ainult maiustest, saadame pakiautomaadiga.

OSTUINFO

Tellimine

Valige välja sobivad tooted ja lisage need ostukorvi. Ostukorvi sisu ja koguseid saate vajadusel hiljem muuta. Kõik laos olevad tooted väljastatakse kliendile  peale makse laekumist. Ettetellimisel olevate toodete tarneaeg on 2 – 4 nädalat. Kõik eggersmann.ee  lehel olevate toodete hinnad on eurodes ja sisaldavad käibemaksu 20%.

 

Tellimuse esitamine ja saatmine

Peale ostukorvi lisamist, kontrollige „ Vaata ostukorvi“ lehel, et Teie tellimus on korrektne ning seejärel vormistage tellimus. Tähelepanu! Kõik andmed on olulised, et ostetud kaup jõuaks kiirelt ja korrektselt Teieni.

Järgmiseks valige välja Teile sobiv kättetoimetamise viis, milleks on järgmised võimalused:

  • tulete ise soovitud kaubale  järgi
  • Müsliauto transport. JÄLGI MÜSLIAUTO LIIKUMISGRAAFIKUT!
  • SmartPost või Omniva pakiautomaati.

Jätkates saate vajadusel lisada oma tellimusele kommentaari „Märkused tellimuse kohta“. Kui soovite arvet firma nimele, siis palun kirjutada selle kohta märge (firma nimi, reg nr, aadress) kommentaaridesse. Kõik laos olevad tooted postitatakse 1-2 tööpäeva jooksul. Kaup jõuab Teie valitud sihtkohta keskmiselt 2 tööpäeva jooksul. Kõik vähemalt 120€ suurused ostud toimetame pakiautomaati tasuta. Pakiautomaatide kappide suuruste saatmiskulu on S=3,00€, M= 3,50€, L=3,75€.  Pakiautomaadis kannatada saanud pakendist palun koheselt saata teatis meilile info@eggersmann.ee Viimaks vajutage „Esita tellimus“. Seejärel ilmub teade „Aitäh. Sinu tellimus on vastu võetud“. Kui oled sisestanud kõikandmed korrektselt, siis saad hetke pärast ka oma meilile esitatud tellimuse kohta info.Kui soovid oma tellimust tühistada või muuta, siis palun saada selle kohta kiri info@eggersmann.ee meilile.

Autoriõigus

Mis tahes eggersmann.ee lehel oleva materjali kopeerimine, paljundamine, printimine ja allalaadimine on keelatud.

Privaatsus ja andmekaitse

Ostude sooritamisel sisestatud isikuandmed käsitletakse konfidentsiaalse ja privaatse infona ega avaldata kolmandatele osapooltele.  Tellimuse käsitlemiseks küsitakse ainult neid andmeid, mis on vajalikud tellimuse täitmiseks ja kohaletoimetamiseks.

Tagastamine

Juhul, kui Te ei ole rahul ostetud tootega, on Teil õigus see tagastada või vahetada 14 päeva jooksul. Tagastatud toode peab olema kasutamata, kahjustamata  ja originaal pakendis. Tooted, mida on kasutatud või mida on kahjustatud kliendi poolt või millel puudub originaalpakend, tagastamisele ei kuulu. Rikutud pakendiga tooted tagastamisele ei kuulu. Kauba tagastamise kulud kannab ostja (VõS §194 lg 4) kui tegemist ei ole vale või praakkaubaga. AS Helia Puit tagastab kliendile raha 5 (viie) kalendripäeva jooksul alates kauba kättesaamisest.

Hinnad

Müüja jätab endale õiguse käesolevaid tingimusi ja hindu ühepoolselt muuta oma tegevuse efektiivsuse, konkurentsivõimelisuse, edaspidise arenemise, teenuste ja kaupade sortimendi täiendamise või reorganiseerimise eesmärgil. Tingimuste ja hinnakirja muudatused ning täiendused jõustuvad alates nimetatud informatsiooni ilmumise momendist veebilehel. Kui Klient edastas oma tellimuse enne tingimuste muudatuste jõustumist, siis Kliendi jaoks kehtivad tellimuse edastamise ajal kehtinud tingimused, v.a kui seaduses või käesolevates tingimustes on ette nähtud teisiti.

Arveldamine

Arved saadetakse välja peale kauba kohaletoimetamist või postitamist kui ei ole kokku lepitud teisiti. Arved saadetakse kliendi e-maili aadressile. Palun kontrollige ka SPAM/Rämpsposti kausta, kuhu võivad kirjad/arved sattuda.