MATTES korrigeeriv pehmendus, eest karva-äärega

MATTES korrigeeriv pehmendus, eest karva-äärega

148.00

Out of stock

148.00

E-poe hinnad võivad erineda tavakaupluse hindadest

  • Kahe taskuga korrektsioonisüsteem sadula asendi kiireks ja lihtsaks korrigeerimiseks
  • Anatoomilise kujuga ülajoon
  • SPINEFREE® firmalt MATTES
  • Lambanahk sadula istmeosas – mugavus teie hobusele
  • Lambanahk tagab hea rõhujaotuse, vähendab hõõrdumist ja tasakaalustab temperatuuri
  • Lihtne hooldada pesumasinas
SKU: -
Puhasta

Kirjeldus

E.A. Mattes lambanahast pehmendused on valmistatud ainult parima kvaliteediga lambanahast ja toodetud üks korraga mentaliteediga, mis tagab toote kvaliteedi. Pehmendused on algusest lõpuni käsitsi valmistatud, pöörates tähelepanu igale detailile. Iga lambanahk vaadatakse põhjalikult üle ja hinnatakse selle kvaliteeti. Pehmendused tehakse ühest lambanaha tükist, et vältida õmbluseid, mis tekitavad hobuse seljal survepunkte.

Mattes lambanahast pehmenduste anatoomiliselt korrektne disain järgib hobuse selja kontuure ja võimaldab ideaalselt istuda sadula all. Patenteeritud selgroog-vaba disain tagab, et selg ei puutu kokku õmbluste, kanga ega muuga, mis välistab selgroo ja ümbritseva selja tundlikule alale hõõrumise ja surve tekkimise ohu.

Lambanahk on juba ammu tuntud oma hämmastavate looduslike omaduste, sealhulgas soojuse leviku, hingavuse ning võime hõõrdumist ja survet minimeerida. Seda ei saa jäljendada ühegi teise hobumajanduses kasutatava materjaliga. Korrigeeriv padi on ideaalne vahend tagamaks sadula sümmeetriat hobuse asümmeetria puhul või rebalansseerimiseks.

Iga viil on 5mm paksune ja loodud imiteerima uue villtoppe omadusi. Viilusid saab kergelt lõigata, et luua vajalik sobivus. 

Täitepatjasid soovitatakse vahetada iga 6 kuu tagant, et hinnata nende seisukorda ja korrigeerimise vajadust. Soovitame seda teha koostöös sadulapassijaga.

 

Lisainfo

Size

M, helepruun karv, pruun kangas, M, DR, must kangas, naturaalne karv

Arvustused

Tooteülevaateid veel ei ole.


Arvustust saavad kirjutada ainult need sisseloginud kasutajad, kes on antud toote ostnud.