PaskaCheval Myo Builder – lihaste kasvatamiseks

PaskaCheval Myo Builder – lihaste kasvatamiseks

58.00

Laos

58.00

E-poe hinnad võivad erineda tavakaupluse hindadest

Paskacheval MYO BUILDER on valgukontsentraat, mis pakub lihaste arenguks olulisi aminohappeid. Rikastatud karnitiini ja eluspärmidega, soodustab see toiduratsiooni energiatarbimise maksimaalset ärakasutamist, sekkudes seedimisse ja energia metabolismi.
Mängides nii valgu- kui ka energiaaspektil, aitab MYO BUILDER optimeerida hobuste lihaste arengut.

1,5 kg ämber

Availability: 1 laos SKU: EQU0269

Kirjeldus

MYOBUILDER on spetsiaalselt välja töötatud igale hobusele, kelle lihaste arengut võiks hoogustada. See on valgukontsentraat, mis muudab aminohapped kättesaadavaks. Ammoonhapped on hobuste lihaste arendamiseks asendamatud. Karnitiini ja eluspärmide lisamine soodustab toidu maksimaalset energia omastamist.
Mõjutades nii valgu- kui ka energiabilanssi, aitab MYOBUILDER kaasa hobuse optimaalsele lihaste arengule. Ärge arvake, et lihaste kasvataja sobib ainult hobustele, kellega ratsutatakse kõrgel tasemel. Samuti võib see olla väga kasulik, näiteks pakkuda selja lihastele lisatuge, kui ratsutate oma hobusega meelelahutuslikult.

Mis on karnitiin?

Karnitiin mängib olulist rolli keha toetamisel rasvade muundamisel hobusele vajalikuks energiaks. Karnitiin on teatud tüüpi aminohape: valkude ehitusplokid. Need on vajalikud lihaste arenguks.

Mida elavad pärmid teevad?

Eluspärmid aitavad kaasa toorkiudude (kiudude) tõhusale muundamisele kasvuenergiaks, soodustades soolebakterite vohamist. Lisaks aitab see stabiliseerida mao happesust, mis vähendab mao hapestumise ohtu.

Näiteks karnitiin ja eluspärmid aitavad kaasa energia omastamisele toidulisandites ja meie poolt antavas toidus, mõjutades seedimist. Myobuilder avaldab mõju nii valkude kui ka energia kättesaadavusele. Seega aitab see kaasa hobuse lihaste arengule.

Kui kasutate lihaste tugevdajat nagu Myobuilder, on hea teada, et maks ja neerud peavad intensiivsetel treeningperioodidel töötlema palju jääkaineid. Mitte ainult valgurikka ratsiooni tõttu piimhappe eemaldamise tõttu lihastest.

Hobuste puhul, kes läbivad intensiivset treeningut, on mõistlik tagada, et maks jätkab korralikult töötamist, tehes regulaarselt võõrutusravi. Nii jätkub Myobuilderist manustatud aminohapete optimaalne kasutamine. Pärast 14-päevast intensiivset treeningut, mida toetab Myobuilder, soovitame seetõttu 7-päevast detoxit Algua Digestiga. Nii toetad maksa ja lased lihastel optimaalselt areneda ja taastuda.

Koostis: nisujahu, sojavalgu kontsentraat, õllepärm, dekstriin, lambaläätse töötlemise tooted, suhkur, kaltsiumkarbonaat.

Kasutusjuhend:
Jagage ratsioonis vähemalt 30 päevaks:
– 50 g / hobune / päevas
– Vajadusel võib annust võib kahekordistada.

Sulgege pärast kasutamist tihedalt. Hoida eemal külma, kuumuse ja valguse eest; kuivas, ventileeritavas kohas.

Arvustused

Tooteülevaateid veel ei ole.


Arvustust saavad kirjutada ainult need sisseloginud kasutajad, kes on antud toote ostnud.