ROECKL ratsakindad Kids WARWICK JUNIOR

ROECKL ratsakindad Kids WARWICK JUNIOR

25.00

Out of stock

25.00

E-poe hinnad võivad erineda tavakaupluse hindadest

Mugav ja äärmiselt elastne – ROECKL SPORTS esitleb kindapaari WARWICK JUNIOR.

Kinnaste tagaselg ja peopesa on mõlemad valmistatud materjalist Polartec® Power Stretch® Pro. See on soe, pehme ja eriti elastne materjal.

Noored ratsutamisentusiastid armuvad ka ROECKLi eksklusiivsesse COMFORT CUT omadusesse. Tänu eriti peenikesele ja mugavale lõikele ei ole tarvis eraldi viimistlust nimetissõrme jaoks. Kindapaar on üheaegselt mugav ja ilus: kinnaste peopesa on keerukalt silikoonitud ohtrate ROECKL logodega, nii tagatakse ideaalne haare hobuse ohjamisel. Nimetu sõrme ja nimetissõrme vahele jääval alal, kohas kus puututakse kokku ratsutitega, on kindad samuti silikoonitud.

ROECKLi logo kinnaste kätisel annab viimase viimistluse suurepäraselt läbimõeldud kindakomplektile.

KÄE TAGASELG – Polartec® Power Stretch® Pro (312g/m²)

PEOPESA – Polartec® Power Stretch® Pro (312g/m²)

OMADUSED – COMFORT-CUT, SILICONE-GRIP

SKU: -
Puhasta

Kirjeldus

HOOLDUSJUHISED

Hästi hooldatud kindad mitte ainult ei toimi paremini, need on ka palju vastupidavamad!

Saa siit teada, kuidas Sul on võimalik oma Roeckl Sports kindaid veelgi kauem kasutada.

MASINPESU

Me soovitame nahka mittesisaldavaid Roeckl Sports kindaid pesta tavalise masinpesuga, nii säilitate nende funktsionaalsuse ja sooritusvõime.

Roeckl Sports soovitab kindaid pesta temperatuuril 30 ° C. Enne kinnaste pesemist veenduge, et konkskinnitused on korralikult kinni pandud. Kinnaste jaoks on kõige parem, kui neid pesta teistest samal ajal pestavatest riietusesemetest eraldi, selleks tuleks kindad kotti pakendada. Pesemisel võite kasutada ükskõik millist tavapärast pesuainet, kuid kindlasti ärge kasutage riidepehmendajat. Riputage kindad pärast pesemist kuivama või jätke need hästiventileeritud kohta tasapindselt kuivama. Ärge kindaid loputusmasinaga loputage!

Hoiatus

Vältige kokkupuudet keemiliste lahustitega, mis võivad sisalduda hobuste eest hoolitsemiseks kasutatavates toodetes. Juhul, kui teie kindad siiski puutuvad kokku lahustitega, siis soovitame neid pesta eelnevalt kirjeldatud hooldusjuhiseid järgides.

Ärge kunagi peske nahkkindaid või nahksisemusega kindaid pesumasinas!

Kõigil meie masinpestavatel kinnastel on peal kirjas meie Masinpestav 30 ° logo.

Masinpestav 30 ° C  |  Riidepehmendajata  |  Mitte loputada loputusmasinas  |  Kinnitage konkskinnitused

NAHAHOOLDUS

Puhastamine

Ärge kunagi peske nahast tooteid pesumasinas!

Pühkige siledalt nahalt niiske riidega hoolikalt maha plekid või mustus (võimalusel kasutage natuke koorest seepi).

Puhastage seemis-/nubukinahkset pinda pehme harja või seemisnahast harjaga.

Hooldus

Sileda naha hooldamiseks kasutage palsamit, rasva või määret. Ettevaatust: värvimuutus on võimalik, proovige kasutatavat toodet kõigepealt mõnel peidetud pinnal.

Seemis-/nubukinaha hooldamisel kasutage ainult tooteid, mis on loodud materjali ilmastikukindluse tagamiseks. Ärge kasutage rasvasid, määrdeid, õlisid ega vahasid.

Palun kasutage nahkmaterjalide ilmastikukindluse tagamiseks mõeldud tooteid ainult oma nahkkinnaste ilmastikukindluse tagamiseks. Ärge kasutage neid tooteid tekstiilmaterjalide ilmastikukindluse tagamiseks.

Kuivatamine

Ärge kunagi kuivatage nahkkindaid radiaatoril! Teie kindad peavad jääma jahedal temperatuuril aeglaselt kuivama pimedas õhutatud ruumis.

Arvustused

Tooteülevaateid veel ei ole.


Arvustust saavad kirjutada ainult need sisseloginud kasutajad, kes on antud toote ostnud.