SALVANA ZINKFIT – tsingipreparaat

SALVANA ZINKFIT – tsingipreparaat

SALVANA ZINKFIT – tsingipreparaat

19.00

Laos

19.00

ZINKFIT probleemid naha ja karvkattega

SALVANA ZINKFIT on hobustele mõeldud maitsev tsingipulber. Koos ülitõhusate, orgaaniliselt seostatud mikroelementide ja vitamiinide kombinatsiooniga toetab see teie hobuse immuunsussüsteemi metabolismi mitmesugustes stressitingimustes.

Kasutamine ja mõju. Igapäevane elu toob hobustele kaasa hulgaliselt stressiolukordi, milelle nad reageerivad normaalsete, kuid oluliste adaptiivsete reaktsioonidega. Sõltuvalt nende individuaalsest seisundist ja koormuse kestusest võivad hobused neid taluda või olulised metaboolsed funktsioonid, nagu immuunsüsteem, toimivad vaid piiratult. Sellises olukorras näeb hobuseomanik sageli karvkatte- ja nahaärritusi, nagu karva pidev vahetumine, sügelus, kestendav nahk, ekseem või isegi bakteriaalne nakkushaigus. Nendes tingimustes on soovitatav teatud toimeaineid eraldi täiendada.

Tsink koos spetsiaalselt loodud teiste mikroelementide ja täiendavate vitamiinide (E ja C) kombinatsiooniga mängib olulist rolli immuunsüsteemi ainevahetuses.

SALVANA ZINKFIT toetab seega immuunsüsteemi funktsiooni ja aitab teie hobusel paremini stressiolukordi taluda. Tsingi (ja vase) orgaaniline sidumisvorm tagab ainevahetuse kõrge taseme, isegi antagonistlike toitumisfaktorite juuresolekul. Kuna SALVANA ZINKFIT-is sisalduvad toimeained mängivad võtmerolli hobuse naha ja karvkatte funktsioonis ja struktuuris, saab olemasolevaid ärritusi märkimisväärselt vähendada ja leevendada.

SALVANA ZINKFIT-i tuleb kasutada ülalkirjeldatud sümptomite suhtes, samuti enne ja pärast stressirohkeid situatsioone, nagu:

  • ✅ raske töökoormus
  • ✅ talli ja toidu vahetus
  • ✅ naha tundlikkus
  • ✅ ebasoodsad elamistingimused
  • ✅ liikumispuudus
  • ✅ igasugused stressirohked olukorrad

 

Toitmine: Minimaalne kasutusaeg: 3 nädalat

Suured hobused 30 g/päevas

Väga suure koormusega 40 g/päevas.

Väikesed hobused ja ponid sõltuvalt kehakaalust ja koormusest 10 – 20 g/päevas

Tootekood: S1875001
Vaata ostukorvi

Mais (avatud)

Toorproteiin 7,9%
Toorrasv 4,3%
Toortuhk 2,9%
Toorkiud 2,1%

Tsink (orgaaniliselt seotud) 5000 mg
Vask (orgaaniliselt seotud) 1000 mg
E-vitamiin 10000 mg
C (stabiliseeritud) vitamiin 10000 mg