Soulhorse Horsti‘s Ausreitwunder – putukatõrje

Soulhorse Horsti‘s Ausreitwunder – putukatõrje

25.00

Laos

25.00

E-poe hinnad võivad erineda tavakaupluse hindadest

hobuste imerahusti – et hobused ja ponid oleksid ratsutamise ajal ja heinamaal lõõgastunud ja rahulikud.

Kõrge rohu sees sumiseb ja põriseb, kuid mõnele ei meeldi see üldse. Horst Döner kratsib ja väristab end, kuid sellest pole mingit abi. Igal aastal samal ajal on kahjurid heinamaal valvel. Kuid nüüd on sellel kõigel lõpp – Horst´i imerahusti muudab seda!

Looduslik deodorant hobustele, seda ei ole ju olemas? Kuid siiski on ja kreeka pähkli õli ning apelsinilõhn ei jäta ei hobust ega ratsutajat hätta!

See lõhnab natuke vabaduse ja lõkkeaseme järele, lisaks tuleb öelda, et see ei ole sugugi nii kallis. Ja lisaks hooldab see poni karva – Horst testis seda ja hüüdis “Juhuu”! Deodorant püsib nahal kaua nii tallis kui heinamaal. Lõpuks saavad ponid rahulikult olla – nii muutub heinamaalolek justkui tervisekeskuse külastuseks. Kui Sinu poni higistab või on füüsiliselt pingelises situatsioonis, siis ei kesta deodorandi mõju nii kaua. Pange tähele, et pihustamisel ei jääks hobuse kehal ükski koht vahele!

Ja kui Sul on kratsiv ekseemiga poni, on seda spreid siiski mugav kasutada. See ei jäta plekke ega muid jälgi, see rõõmustab Sinu poni, ta ei hakka nurisema! Ja kui teil on kavas võistlustel hüpata ja esineda, siis on seegi võimalik, sest toode ei sisalda dopinguaineid.

Kasutamine: Kandke ühtlaselt kogu karvastikule. Sobib ka ekseemiga hobustele. Ei jäta pihustatud kehaosadele plekke. Enne kasutamist loksutada!

TÄHELEPANU! Kahjulik veeorganismidele, pikaajalise mõjuga. Vältige keskkonda sattumist. Pakendi sisu / pakend tuleb utiliseerimiseks viia ohtlike jäätmete kogumispunkti. Sisaldab dipenteeni, eugenooli, lavendlit, kultuurlavendli ekstrakti. Võib esile kutsuda allergilisi reaktsioone.

100% looduslik putukavastane hobustedeodorant

Availability: 2 laos SKU: A8120

Arvustused

Tooteülevaateid veel ei ole.


Arvustust saavad kirjutada ainult need sisseloginud kasutajad, kes on antud toote ostnud.