SPEED Fly-Away X-treme – putukasprei

SPEED Fly-Away X-treme – putukasprei

28.5085.00

Laos

28.5085.00

E-poe hinnad võivad erineda tavakaupluse hindadest

Hobustele mõeldud kärbesprei, mis kaitseb kärbeste, puukide jne eest.

SPEED Fly-Away X-treme võimaldab teil hobusega lõdvestunult sõita ja treenida. Alkoholivaba tõhus koostis annab hobusele pikaajalise ja tõhusa kaitse tüütute putukate eest.

SKU: SP-33100915
Puhasta

Kirjeldus

Enamik putukaid lendab enam-vähem valju „Bssssssiga“ ja raskendab hobuste ja ratsanike elu, eriti suvel: kärbsed, hobukärbsed, mustad mutukad, puugid, parmud ja muud kahjurid. Rahutu, närviline peksleva saba ja tampivate kabjadega hobune ning stressis ratsanik üritavad hoida lendavaid ja roomavaid vampiire eemal.

SPEED Fly-Away X-treme on usaldusväärne ja tõhus putukatõrjevahend, annab kaitse ka puukide ees. Ilma alkoholita, mistõttu nahale õrn ja sobib ka allergikutele.

Alkoholita üliefektiivne koostis annab pikaajalise ja tõhusa kaitse tüütute putukate eest. SPEED Fly-Away X-treme on lõhnatu toimib suurepäraselt  ja ei tohiks ühestki varustusekastist puududa.

Tore teada: Ikaridiin on WHO (Maailma Terviseorganisatsiooni) soovitatud toimeaine usaldusväärseks kaitseks putukate eest.

Kasutusjuhend : Enne kasutamist loksutada korralikult! Pihustage ühtlaselt. Hülgav sprei hobuste, koerte ja inimeste kärbeste, hobukärbeste, mustade kärbeste, puukide ja lestade tõrjumiseks.

Praktiline näpunäide: puukide ja lestade ülespoole ronimise vältimiseks kasutage jalgade alumises piirkonnas ka SPEED Fly-Away X-treme’i.

Toimimisajad : puukide ja parmude vastu hobustel kuni 3 päeva, sääskede vastu kuni 2 päeva.

Ohutusjuhised:  kasutage biotside ohutult. Enne kasutamist lugege alati etiketti ja tooteinfot. Hoida lastele kättesaamatus kohas. Silma sattumisel loputage vajadusel hoolikalt veega. Hoida toatemperatuuril ja valguse eest kaitstult.

BAuA-nr: N-94545 / Toimeaine: 200 g / kg ikari diini (Salti din®)

Sprei-pudel 0,5l

Lisainfo

Pakend

0,5 l, 2,5 ltr

Arvustused

Tooteülevaateid veel ei ole.


Arvustust saavad kirjutada ainult need sisseloginud kasutajad, kes on antud toote ostnud.