Revolutsioon sadulas – ea.St Reggings®
Üha enam ratsutajaid kannab kõige mugavamaid pükse, millel ei ole vöörihma, nööpe ega lukke. Kergesti jalga tõmmatavad reggings®’eid ei ole nahal praktiliselt tunda ning tänu nende suurepärasele sobivusele pakuvad need maksimaalset mugavust.
Tänu nende ajatule disainile ja klassikalisele, ilusale värvivalikule, saab valida nii talve kui ka suve reggings®’eid, mis sobivad mistahes varustusega. Nutikad küljetaskud pakuvad väikeste esemete ja mobiiltelefonide ohutut hoiustamist ratsutamist häirimata.
Maksimaalne painduvus on tagatud äärmiselt elastse, niiskust sisaldava ja veniva kangaga. Revolutsioon sadulas ühendab endas jooksupükste mugavuse, disainpükste stiili ja kõrgekvaliteediliste ratsutamispükste funktsionaalsuse.
Reggings®’ite kontseptsioon.
Revolutsioonilised püksid töötati välja ja kujundati ea.StFounder’i ja takistussõitja Andres Steinleitneri poolt. Ta oli tüdinenud kulutamast mitu sada eurot halva kvaliteediga uutele, hea sobivuseta ja funktsionaalsuseta pükstele.
Reggings®’tega on ta kujundanud alla saja euro maksvad püksid, mis tagavad ratsutajale kõik vajaliku nii tallis kui ka sadulas: liikumisvabadus, sportlik stiil, diskreetne disain, hea silikoonhaare (ka pärast mitut pesemist) ja elastsed jalarihmad. Lisaks ka küljetaskud, mis pakuvad praktilist lahendust nii telefoni kui ka maiustuste hoiustamiseks ratsutamise ajal.
Vähem on rohkem – reggings®’i trend jätab jälje moeajalukku
Minimalistlik disain, hästi valitud rõhutused ja ühtegi mittevajalikku stiilielementi – reggings®’i kandja näitab moeteadlikkust ja stiili. llma suurte logo trükiste, kaunistatud tikandite ning säravate litriteta reggings®’id räägivad enda eest ning kaunistavad ratsutajat nii sadulas kui ka maal. Reggings®’ite eeliseks on jooksupükste mugavus ja jooksupükstega võrreldes stiilsem väljanägemine. Nii on tallis või sadulas mitmeid tundi veetvad ratsanikud stiilsed ning mugavalt riietatud. Tõeline revolutsioon ja võitja kombinatsioon ratsutamises.
Reggings®’te värvi ja suuruse maailm.
Reggings®’id on saadaval suure värvi- ja suurusvahemikus. Need sobivad igale maitsele, igale suurusele ja igale figuurile. Värvid sinine, must, puiduroheline ja valge ning samuti paljud meie piiratud kollektsiooni värvid on saadaval alates laste suurusest XXXS kuni suurte suurusteni XXL.
Vastupandamatu on ka reggings®’ite hind: 89 euro eest pakuvad revolutsioonilised püksid leevendust ratsutaja rahakotile ning tekitavad soovi valida korraga mitu värvi. Õigete reggings®’ga garderoobis on iga sõitja hästi ette valmistatud mistahes sündmuseks ja pikaks või lühikeseks päevaks tallis.

Filter
  • eaSt higitekk Jersey RUG PRO

    0 out of 5
    Original price was: 191.00€.Current price is: 150.00€.
  • eaSt transporditekk RUG PRO

    0 out of 5
    Original price was: 291.00€.Current price is: 250.00€.