E VET heparOforte – maksa toetamiseks

E VET heparOforte – maksa toetamiseks

61.00

Laos

61.00

E-poe hinnad võivad erineda tavakaupluse hindadest

Muutunud söötmistingimused põhjustavad maksaprobleeme, mis on ka kõige sagedamini esinevateks haigusteks meie hobustel. Põhjuseid on mitmeid: liiga palju teravilja, liiga palju valku, madala kvaliteediga või hallitust sisaldav sööt. Maksahaigust võivad põhjustada ka parasiidid, ravimid ja bakteriaalne rünnak.

Maksas säilitatakse paljusid toitaineid nagu näiteks vitamiine ja mikroelemente, sellel organil on keskne roll organismist mürkainete väljaviimisel ja samal ajal toodetakse maksas kehale hädavajalikke koostisosi (nagu näiteks valku lihastele).

Terve maks mõjutab otseselt meie hobuste võistlustulemusi ja vitaalsust. Samal ajal reguleerib maks ka suuresti veresuhkrut, hoides selle konstantsena sõltumata sellest, kas toitaineid lisandub või mitte. See tõsiasi annab aimu sellest, kui oluline on maksafunktsioon metaboolse sündroomi ja laminiidiga hobustele.

Terve maks on normaalseks ainevahetuseks otsustava tähtsusega, maksakahjustuste tekkimine toimub üldjuhul märkamatult. Enamasti muutuvad probleemid ilmselgeks alles siis, kui see organ on juba kahjustunud. Esimesteks tunnusteks on sageli jõudluse langus, lihaste ja kehakaalu vähenemine, nahaprobleemid ja kehv kapjade seisukord.

E-Vet heparOforte varustab organismi just maksafunktsiooni toetavate toitainetega.

Maarjaohakast saadakse maksarakkude uuenemist toetavaid spetsiaalseid aineid, artišokis sisalduvad mõruained soodustavad rasvade lõhustumist maksas. Selle koostises olev MSM (metüülsulfonüülmetaan) muudab rakumembraanid kergemini läbitavaks, nii omastatakse paremini olulisi toime- ja toitaineid. Sellistest taimedest nagu maarjaohakas, artišokk ja võilill saadavad sekundaarsed koostisosad ergutavad maksa ja kaitsevad selle rakke. Samal ajal jätkub ja on stimuleeritud ka sapivool.

Laialt tuntud ja head maksafunktsiooni toetajad on maarjaohakas (selle kõrge silimariini sisalduse tõttu) ja artišokk. Neis sisalduvad fütotoitained kombinatsioonis teiste hoolikalt valitud taimedega toetavad loomulikul viisil maksafunktsiooni ja aitavad kaasa maksarakkude taastumisele. Lisaks mõjub külmpressitud maarjaohakaõli tänu selles sisalduvatele hädavajalikele rasvhapetele tasakaalustavalt ainevahetusele, nahale ja karvale. Lisatud asendamatud aminohapped lüsiin ja metioniin on vajalikud karnitiini ja koliini sünteesimiseks, mis omakorda on vajalikud toitained maksa normaalseks ainevahetuseks.

2kg ämber

 

 

Availability: 2 laos SKU: 1895-502

Maarjaohakas %
MSM (metüülsulfonüülmetaan)%
Linaseemned %
Võilill %
Viirpuu lehed %
Lutsernijahu %
Artišokk %
Ginkgo lehed %
Maarjaohakaõli %

Toorproteiin 3,00%
Toorrasv 6,70%
Toorkiud 0,80%
Toortuhk 0,40%
Kaltsium 0,05%
Fosfor 0,03%
Naatrium 0,01%
Lüsiin 1,20%
Metioniin 7,9%

DL-Methionin, techn. rein (3c301) 7.920,00 mg
L-Lysin-Monohydrochlorid, techn. rein (3.2.3) 11.760,00 mg

Arvustused

Tooteülevaateid veel ei ole.


Arvustust saavad kirjutada ainult need sisseloginud kasutajad, kes on antud toote ostnud.