ea.St Reggings® – ratsaretuusid

ea.St Reggings® – ratsaretuusid

60.0075.00

Laos

60.0075.00

E-poe hinnad võivad erineda tavakaupluse hindadest

Lõpumüügis olevad tooted on kasutatud näidistena.

Terved. Võib esineda kerget määrdumist.

Lõpumüügitooteid tagasi ei osteta ja ümber ei vahetata.

SKU: -
Puhasta

PANE TÄHELE!

Sa peaksid tingimata pöörama tähelepanu sellele, et sinu retuusid ka hästi istuksid. Sobimatu suuruse puhul, eelkõige aga liiga väikese suuruse valikul on liibumine pideva venituse all ja see viib retuuside liiga kiire ärakandmiseni.

Nõuanne sobiva suuruse määramiseks: Kui sul on tunne, et vajad üsna sageli oma retuuside täiendavat ülestõmbamist, siis vali numbri võtta suuremad retuusid – sest kvaliteetne materjal (kangas) ei veni välja, vaid tõmbab alati oma algsesse suurusesse tagasi.

Kas retuusid ja ratsapüksid on saadaval ka vastavalt pikkusele?

Materjal (kangas) on juba oma 4-suunalise venivuse tõttu maksimaalselt elastne ja sobitub kehale nagu teine nahk, seda muidugi ka pikkuses ning siis kui ollakse väga suur ja pikkade jalgadega. Sestap pole pikkusenumbrid üldse vajalikud.

Kas on olemas ka libisemisevastane täiskate? Osaline kate fikseerib sadulas üsna hästi kogu jala, andes jalale piisava liikumisvabaduse, mis meile kõigile (alates vabaajaratsutajatest kuni turniiridel võistlevate tippratsutajateni välja) on väga tähtis selleks, et hobusel tasakaalu säilitada ja anda korrektset abi istmikuga seejuures hobuse selga blokeerimata. Meie hea haardega materjal annab sadulas äärmiselt hea püsivuse. Meie osaline kate on kaugelt pikem kui põlveni ja teeb sellega täiskatte kasutamise üleliigseks.

HOOLDAMINE

Mida peaksin silmas pidama pesemisel?

Keerata asjad pahempidi, maksimaalselt 30-kraadises vees, ei mingeid teravaid pesuvahendeid, vähesest pesuvahendist piisab, ei mingeid pehmendavaid loputusi, sest pehmendavad loputusvahendid võivad lahustada riidekiude ja tekkida võib pilling (kiuotsakeste väljaulatumine kiumassist). Jälgida tuleb, et masinas ei oleks ühtegi takjakinnisega pesu- või riideeset.

Kuidas pean riiet käsitsema et mul oleks retuusidest veel kauaks rõõmu?

Et poleks mingeid defekte saapasäärtes ega teravaid kante sadulal, samuti pole vaja istuda karedatele pindadele nagu näit. hüppelattidele. Seejuures tuleb olla tähelepanelik et ei jäädaks karedale pinnale kinni ja kui see peakski juhtuma ning niidi välja tirima, siis ei tohi seda mingil juhul maha lõigata vaid tuleb see tõmmata nõelaga sissepoole. Karedad jakikandid ja auto ohutusvööd võivad samuti esile kutsuda pillingu!

Mida peaksin pesemisel silmas pidama? Keerata asjad pahempidi, maksimaalselt 30-kraadises vees, ei mingeid teravaid pesuvahendeid, vähesest pesuvahendist piisab, ei mingeid pehmendavaid loputusi, sest pehmendavad loputusvahendid võivad lahustada riidekiude ja tekkida võib pilling (kiuotsakeste väljaulatumine kiumassist). Jälgida tuleb, et masinas ei oleks ühtegi takjakinnisega pesu- või riideeset.

Kuidas pean riiet käsitsema et mul oleks retuusidest veel kauaks rõõmu? Et poleks mingeid defekte saapasäärtes ega teravaid kante sadulal, samuti pole vaja istuda karedatele pindadele nagu näit. hüppelattidele. Seejuures olla tähelepanelik et ei jäädaks karedale pinnale kinni ja kui see peakski juhtuma ning niidi välja tirima, siis ei tohi seda mingil juhul maha lõigata vaid tuleb see tõmmata nõelaga sissepoole. Karedad jakikandid ja auto ohutusvööd võivad samuti esile kutsuda pillingu!

Kuidas ma hooldan ratsapükste ja retuuside libisemisevastast pinda?

Kui tahad oma retuusidest või ratsapükstest veel kaua rõõmu tunda siis pea silmas järgnevat:

Retuusid ja ratsapüksid on kõrgtehnoloogilised riietusesemed ja neid tuleb väga hoolikalt kohelda, et nad veel kaua oleksid ilusad ja täidaksid oma otstarvet. Kui sa seda teed, siis saad neid veel kaua aega edukalt kasutada.

Väldi kontakti karedate ja teravate (torkivate) pindadega.

Väldi teravaid puhastusvahendeid nii saabastele kui ka sadulale, samuti agressiivseid pesuvahendeid.

Vali omale korrektne riidesuurus. Ebaõiges suuruses retuuside või ratsapükste puhul on libisemisvastane pind pidevas väljavenitatud olekus, mis viib liiga varasele kasutamiskõlbmatuks muutumisele