EMH Heu Cubes – heinakuubikud

EMH Heu Cubes – heinakuubikud

31.80

Laos

31.80

E-poe hinnad võivad erineda tavakaupluse hindadest

EMH Heu Cubes on valmistatud päikese käes kuivanud pikakõrrelisest heinast.

 EMH Heu Cubes on ideaalsed heina täielikuks asendamiseks ning sobivad eriti vanematele või hambaprobleemidega hobustele. Heinakuubikud on ka suurepärane põhi ravimite ning mineraalilisandite manustamiseks.

Meie heinakuubikute tooraine kasvatus ning töötlus on rangelt kontrollitud. Kuna ostame vaid taludelt, millega meil on koostööleping, saame garanteerida õige kasvutehnika ning töötluse ja seeläbi ka heina kvaliteedi.

Tänu regulaarsetele pinnasekontrollidele saab põldu väetada ja kultiveerida just hobuste vajadusi arvestades. Nii saab ka vältida üleväetamist, mis võiks ürtide ning kõrreliste kasvu hoopis pidurdada.

Et toetada kiudainete seedimist ja toitainete imendumist, oleme rikastanud Heu Cubes’i EMH-ga (Eggersmanni mikroürdid). Regulaarsel kasutamisel võite oodata hobuse üldise tervise ning elujõu tugevnemist. EMH parandab ka heinakuubikute säilitusstabiilsust. Vähendamaks mõju keskkonnale ja vältida taastumatute energiavarade kasutamist ei kuivata me heinakuubikute heina kunstlikult, vaid kasutame päikesesoojust ja –valgust.

Jämeda struktuuri tõttu imavad EMH Heu Cubes rohkem vett kui teised heinakuubikud, ning nende mahtneljakordistub leotamisel.

Sisaldab:   78,0 g/kg seeduvat proteiini, 8,1 MJ/kg seeduvat energiat

Toitmissoovitused: 1kg heina asendada 1kg Heu Cubes’iga. Suure imamisvõime tõttu on nende leotamine hädavajalik. Toidukogust tulebleotada viiekordses mahus vees 15 minutit. Ühtlasemaks leotuseks võib kuubikuid käega purustada

 

SKU: -
Puhasta

Lisainfo

Kaal -
Mõõtmed 60 × 36 × 38 cm

Hein 99,4%, Fermenteeritud ürdieksrakt (EMH) 0,4%

Toorvalk 8,3%
Toorkiud 32,5%

Arvustused

Tooteülevaateid veel ei ole.


Arvustust saavad kirjutada ainult need sisseloginud kasutajad, kes on antud toote ostnud.