Equilibrium putukatekk KÄRG

Equilibrium putukatekk KÄRG

145.00

Laos

145.00

E-poe hinnad võivad erineda tavakaupluse hindadest

Teie hobuse ülima mugavuse ja kaitse jaoks loodud Field Relief putukatekk KÄRG on uuendusliku disaini tunnistus.

Teki ainulaadne kärje muster on tõestanud*, et vähendab putukate maandumist muljetavaldavalt 55% võrreldes tavaliste putukatekkidega. Selle läbimõeldud disain sisaldab hõõrdumisvastast vooderdust, turja- ja õlgade spetsiaalseid paneele ning 90% UVB-kaitset, mis tagab teie hobusele liikumisvabaduse ja rahu tüütute putukate eest.

Omadused ja eelised:

  • Uuenduslik disain: ainulaadne kuusnurkne kärje muster vähendab oluliselt putukate maandumist tekil.
  • Täiustatud mugavus: hõõrdumisvastane vooder ja maast söömisel närimissurvet vähendav paneel maksimaalse mugavuse tagamiseks.
  • Suurepärane kaitse: pakub 90% UVB kaitset, hoides teie hobust kahjulike kiirte eest kaitstuna.
  • Optimaalne sobivus: Elastsed kinnitused kõhuklapil, eriti suur sabaklapp, spetsiaalsed lõiked, mis tagavad kindla ja ideaalse istuvuse.
SKU: -
Puhasta

Product Description

Millest tekk tehtud on?

Tekk koosneb erinevatest paneelidest, mis võimaldavad hobusel survet ja pinget ning ebamugavust põhjustamata loomupäraselt liikuda.

Kiiresti kuivav lycra paneel, mis on vooderdatud kaela ülaosas, võimaldab hästi istuda, et kaitsta putukate eest, hoides samal ajal ära hõõrdumise. Eraldi Lycra paneeli kasutamine välistab ka vajaduse siidise satiinvoodri järele teki sees, pakkudes vähema materjaliga paremat hingavust.

Sellest allapoole läheb meie ainulaadne õlareljeef-paneel, mis võimaldab teie hobuste õlgadel piiranguteta liikuda.

Vaiba võrk on konstrueeritud nii, et see oleks piisavalt suletud, et piirata hammustavaid putukaid, kuid piisavalt avatud, et hoida hobust jahedana, kui temperatuur on soojem. Lõpuks kaitseb materjal päikese kahjulike kiirte eest, pakkudes 77% UVA ja 90% UVB kaitset.

Kellele see UV-kaitsega putukatekk on mõeldud?

  • UV-tundlikkusega hobused.
  • Hobustele, kes on tundlikud putukaärrituse suhtes.
  • Hobustele, kes pikutavad päikese käes.
  • sweet itch’ile kalduvatele hobustele.
  • Hobused, kes lähevad kergesti soojaks.
  • Tundlikud hobused, mis kalduvad hõõruma.

 

 

 

Additional Information

Size

115, 125, 130, 140, 155, 160

Arvustused

Tooteülevaateid veel ei ole.


Arvustust saavad kirjutada ainult need sisseloginud kasutajad, kes on antud toote ostnud.

Meie eesmärk oli kindlaks teha, millise kangatrüki või värvivalikuga lendas kõige vähem putukaid. Katsemeetod põhines Bristoli ülikooli professorite kasutatud meetodite ja teiste varasemate uuringute kombinatsioonil, mis uurisid veiste kärbeste maandumist.

Testisime kokku 5 erinevat identse suurusega kangast ja lõime kärbeste jaoks söödaga maandumisalad. Salvestasime neid tsoone kokku 6 tundi, enne kui kordasime seda 3 korda ja sellest võeti keskmine.

Tulemused näitasid, et meie ühevärvilisel kuusnurksel kujundusel oli oluliselt vähem maandumisi kui tavalistes värvides – juhuslikult valitud mustvalge print ei toiminud ootuspäraselt, oletame, et selle põhjuseks oli selles konkreetses kujunduses siiski suuremad mustad laigud.

Paljud teadlased üle maailma on olnud uudishimulikud, miks kärbsed ei põhjusta sebradele nii palju stressi kui teistele loomadele. Selle kohta on mitu teooriat, sealhulgas valguse polarisatsioon, mustri kontrastsus, mustri suurus ja alias (valesti tuvastatud visuaalsed signaalid, mis mõjutavad maandumist).

Nende teooriate uurimine, mille viisid läbi 2020. aastal Bristoli ülikooli professorid, näitasid, et teatud mustrites, näiteks mustvalgetel ruudulistel tekkidel, maandus putukaid vähem kui tavalise hallil tekil. Seda uurimistööd laiendas taas Bristoli Ülikool ning 2023. aastal avaldati artikkel, mis toetas hüpoteesi, et ruudu mustvalgetel mustritel oli märgatavalt vähem maandumisi kui ühtlasel hallil materjalil.
Tahtsime seda uurimistööd silmas pidades välja töötada kärbsevaiba
Kujundasime valiku mustreid, mis said inspiratsiooni uurimistööst, kuid jäid ka esteetiliselt meeldivaks.

Oleme läbi viinud oma katsetused prindikujunduste valikul, sealhulgas tavalised värvid, kontrastsed must-valged, värvilised väljatrükid ja monokroomne kuusnurkne trükk. Meie kärbse atraktiivsuse testi eesmärk oli välja selgitada, millisel kangaprintidel või värvivalikul oli kõige vähem kärbseid. Selle testi tulemused annavad teavet meie kärbsevaiba kujundusotsuste tegemisel.

Meie katsemeetod põhines meetodite kombinatsioonil, mida kasutasid Bristoli ülikooli professorid ja muud varasemad uuringud, mis uurisid veiste kärbeste maandumist.

Põhjalik test

Kuus identse suuruse ja kujuga kangast paigutati põllule (hobuste kõrvale), kus oli teada putukate rohkusest. Kangavalikud kinnitati plastkarbi kaane külge ja kaeti läbipaistva plastkilega. Läbipaistva plastiku ülaosa oli kaetud hobukärbsega, mis meelitas püüdmisliimi. Iga trükise „maandumistsoonid” olid kõik võrdse suurusega ja igale kangavalikule rakendati sama kogus kärbseliimi. Söödaga kaetud „maandumistsoonid” jäeti paika 6 tunniks, enne kui registreeriti, kui palju kärbseid oli maandunud ja seetõttu kinni jäänud, ning tulemusi võrreldi.

Testi korrati kolmel korral, et saaks võtta keskmise. Tagati, et päevadel olid sarnased ilmastikutingimused; päikesepaisteline, sademeteta ja minimaalse tuulega.

Putukateki katse tulemused
Tulemused näitasid, et meie kuusnurksel kujundusel oli oluliselt vähem maandumisi kui tavalistes värvides tekkidel – juhuslikult valitud mustvalge print ei toiminud ootuspäraselt, oletame, et selle põhjuseks oli selles konkreetses kujunduses siiski suuremad mustad laigud.

Meie valitud mustvalge kuusnurkne prindiga telik oli poole väiksem lendude maandumine võrreldes teiste testitud trükiste ja värvidega.