MATTES lambanahast korrigeeriv valtrap

MATTES lambanahast korrigeeriv valtrap

178.00

Laos

178.00

E-poe hinnad võivad erineda tavakaupluse hindadest

Ideaalne hobusele, kes on vormist väljas või naaseb pärast vigastust treeningusse ning on vajalik järkjärguline sadula korrigeerimine.

Availability: Saadaval järeltellimisel

Kirjeldus

E.A. Mattes lambanahast valtrapid on valmistatud ainult parima kvaliteediga lambanahast ja toodetud üks korraga mentaliteediga, mis tagab toote kvaliteedi. Valtrapid on algusest lõpuni käsitsi valmistatud, pöörates tähelepanu igale detailile. Iga lambanahk vaadatakse põhjalikult üle ja hinnatakse selle kvaliteeti. Pehmendused tehakse ühest lambanaha tükist, et vältida õmbluseid, mis tekitavad hobuse seljal survepunkte.

Mattes lambanahast pehmenduste anatoomiliselt korrektne disain järgib hobuse selja kontuure ja võimaldab ideaalselt istuda sadula all. Patenteeritud selgroog-vaba disain tagab, et selg ei puutu kokku õmbluste, kanga ega muuga, mis välistab selgroo ja ümbritseva selja tundlikule alale hõõrumise ja surve tekkimise ohu.

Lambanahk on juba ammu tuntud oma hämmastavate looduslike omaduste, sealhulgas soojuse leviku, hingavuse ning võime hõõrdumist ja survet minimeerida. Seda ei saa jäljendada ühegi teise hobumajanduses kasutatava materjaliga.

SOOVITUS!
Soovitame lambanahkse alusküljega valtrappi, et lasta hobuse nahal taastuda valtrappide õmblustest tekkinud nahaärritustest. Sellised hõõrdumised ilmnevad väga erinevatel põhjustel ja võivad muutuda hobuse jaoks väga valulikeks.

*Oluline on rõhutada, et korrigeerimisvaltrap ei ole mõeldud halvasti istuva sadula õigeks sobitamiseks. See on loodud selleks, et lisada tasakaalu hästi istuvale sadulale ajal, mil hobuse vigastuse, töölt mahajätmise või intensiivse treeningrežiimi tõttu on vaja ajutist korrigeerimist.

Laos suurus M, värvus must

Arvustused

Tooteülevaateid veel ei ole.


Arvustust saavad kirjutada ainult need sisseloginud kasutajad, kes on antud toote ostnud.