MÜHLDORFER Indestofin – seedehäired, soolestik, maohaavandid

MÜHLDORFER Indestofin – seedehäired, soolestik, maohaavandid

30.00

Laos

30.00

E-poe hinnad võivad erineda tavakaupluse hindadest

Kergete seedehäirete korral manustatav lahus

Indestofin koosneb tasakaalustatud apteegitilli, linaseemnete, köömnete ja tähtaniisiõlide kombinatsioonist. Indestofinis leidub kombinatsioon soodustab spasmolüüsi ja pärsib eelkõige põletikulise soolepõletiku teket. Toode on suurepärane, toetamaks hobuseid, kellel tekivad kergesti käärsoole- ja maohaavandid. Indestofin toetab kogu soolestikus terve soolestiku mikrofloora teket ja arengut. Indestofin on eriti kasulik, kui võib kahtlustada lekkiva soole sündroomi, see aitab paraneda sooleepiteelil ja piirab põletiku tekkimise keskuseid. Eelkõige vähendab põletikulist reaktsiooni sooles ja kogu kehas Indestofinis leidub oomega-3 rasvhapete suur osakaal. Mitmetes teadusuuringutes on näidatud Indestofini võimet toetada liigeste, kopsukoe ja teiste kudede paranemist. Selle lahuse eriline efektiivsus on tingitud unikaalsest õlide kombinatsioonist, mis on suurepärane selliste tegevuste toetamisel. Koolikute ja kõhukinnisuse korral toetab Indestofin kõhu lahtistumist, kuid pärsib samal ajal väljaheidete teket.

  • seedehäired;
  • soodustab spasmolüüsi;
  • toetab soolestiku mikrofloorat;
  • täiesti looduslik;
  • sisaldab väärtuslikke õlisid;
  • lihtne kasutada.

Söötmissoovitus

Juhtige lahus lahjendamata kujul süstikusse. Vajaduse korral võite lahust kasutada korra 0,5 – 2 tunni jooksul. Kohe pärast lahuse manustamist, tuleb hobusele pakkuda puhkehetkel joogivett.

Söötmisnäited: varssadele (eluskaal umbes 75 kg) 7,5 ml; suurtele hobustele (eluskaal umbes 500 kg) 15 ml.

Märkus: Harvadel juhtudel võib ebasoodsa dispositsiooni korral tekkida hobusel allergiline reaktsioon apteegitilliõli suhtes. Puudub piisav kogemus, et teada, kas esineb vastunäidustusi kasutamiseks tiinete hobustega.

Koostisosad ja analüütiline sisaldus:

Koostis: linaseemneõli, tähtaniis, apteegitilliõli, köömneõli.

Koostisosade analüütiline sisaldus: 99,8% toorõli ja -rasva; 0,1% toortuhka; 0% toorvalku; 0% toorkiudu; 0% naatriumit.

Availability: 8 laos SKU: MÜ104700

Arvustused

Tooteülevaateid veel ei ole.


Arvustust saavad kirjutada ainult need sisseloginud kasutajad, kes on antud toote ostnud.