Nuba Rice&Apple – riisikliid õunaga

Nuba Rice&Apple – riisikliid õunaga

29.00

Laos

29.00

E-poe hinnad võivad erineda tavakaupluse hindadest

Riisikliid õunaga  – kaloririkas lisand, mida manustada täiendsöödana
kõikidele hobuste ja ponide rühmadele. Õuna lisamine teeb need maitsvaks ka valivamatele sööjatele. Iseloomulikud omadused: maitsev!, vähendatud valgu-, rasva- ja tärklisesisaldus,


Aeglaselt vabanev energia, gamma-orütsanool, tasakaalustatud Ca:P suhe.

20 kg kott

Availability: 2 laos SKU: NEDZR2004

Product Description

Riisikliisid,  millele on lisatud kuivatatud õunu, võib kasutada lisasöödana kõikidele hobuste ja ponide rühmadele. Neid soovitatakse liiga kõhnadele hobustele, aretushobustele ja koolitusel olevatele hobustele. Need sobivad suurepäraselt taastumisjärgus olevatele hobustele ja õiges koguses manustamisel ka haavanditega hobustele. Õuna lisamine annab neile mõnusa lõhna ja parandab kliide maitset, muutes selle maitsvaks valivamatele hobustele.

Mille poolest meie Nuba Rice&Apple silma paistavad?

– sisaldavad madalamat valgu- ja rasvasisaldust kui puhtad riisikliid

– ka lihtsuhkrute ja tärklise tase on madalam; ESC  8,4%, tärklis 12,9%

– kaltsiumi ja fosfori suhe on tasakaalustatud. Riisikliid oma looduslikul kujul sisaldavad palju fosforit ja see peab olema tasakaalustatud kaltsiumiga, et olla hobuse tervisele ohutu. Meie toodet on täiendatud kaltsiumiga 

– Nuba riisi on  rikastatud väikese koguse elementidega, millest  hobuste toidus kõige sagedamini puudub puudus; magneesium, vask, tsink, seleen, samuti vitamiin E.
See lisand ei ole põhilisand, vaid ainult lisand, mis aitab taastada lihasmassi.

Selle toote põhikomponendid on:

  1.     Puhtad riisikliid sobivad suurepäraselt hobustele, kes peavad muu hulgas tänu kõrgele valgusisaldusele massi juurde võtma. Need sisaldavad gamma-oryzanooli, millel on kasulik mõju lihasmassi ehitamisele ja taastumisele. Lisaks on neis rikkalikult kergesti seeditavat riisiõlist saadavat rasva, mis on suhteliselt madala tärklisesisaldusega suurepärane aeglaselt vabaneva energia allikas. 
  2.     Kuivatatud õunajääk on hea kvaliteediga seeditavate kiudainete allikas, mis on hobuse toidulaual nii oluline. Selle iseloomulik tunnus on madal valgu- ja tärklisesisaldus. Õunajääkmeid peetakse kõrge suhkrusisaldusega tooteks, kuid lihtsuhkrute kogus jääkjäätis on väiksem kui värsketes õuntes. See oleneb õuna tüübist, küpsusastmest ja pressimismeetodist, kuid on tavaliselt sarnane lihtsuhkrute kogusega peedimassis, mida peetakse madala suhkrusisaldusega.

Õunajääkidele on omane kõrge antioksüdantsete omadustega polüfenoolide sisaldus, mistõttu peetakse seda väärtuslikuks toitainete allikaks ja on tervisele kasulik.
Neil on ka potentsiaalselt positiivne mõju maole. Nendes sisalduvad pektiinid moodustavad mao happelises keskkonnas geeli. Lisaks sisaldavad nad õunhapet, mis toetab ainevahetust, on antibakteriaalsete, põletikuvastaste omadustega ning stimuleerib maohappeid puhverdavate omadustega sülje loomulikku tootmist. .

Nuba Rice&Apple on  granuleeritud  ja mõeldud kuivaks serveerimiseks. Teatud olukordades võib neid manustada ka märjalt, näiteks vanematele hobustele, kellel on hambaprobleeme.

Kasutamine: toode on mõeldud  kasutamiseks igapäevase dieedi lisandina.

Serveerida koguses 50 g kuni 500 g 100 kg kehakaalu kohta.
See tähendab, et 500 kg kaaluva hobuse jaoks võite anda 0,25 kg kuni 2,5 kg.
Reguleerige söödakogus vastavalt individuaalsele energiavajadusele, võttes arvesse hobuse vanust, töökoormust ja seisundit.

Nuba Rice&Apple on granuleeritud ja mõeldud kuivaks serveerimiseks. Teatud olukordades võib neid serveerida ka märjana.
Näiteks vanematele hobustele, kellel on probleeme hammastega.

Arvustused

Tooteülevaateid veel ei ole.


Arvustust saavad kirjutada ainult need sisseloginud kasutajad, kes on antud toote ostnud.

Riisikliid, Õunapress, Kaltsiumkarbonaat , agneesiumoksiid, Aminohape tsinkkelaat, Aminohape vaskkelaat, Aminohape seleen, E-vitamiin

Seeditav energia – 11,3 MJ

Valk – 11,1%
Kiudained – 12,8%
Rasvad – 11,8% Tuhk
– 12,1%
Tärklis – 12,9%
Lihtsad suhkrud – 8,4%

Kaltsium – 2,05%
Fosfor – 1,10%
Kaalium – 5% -8 mg
Vask 1 raud.8 mg
Tsink – 345 mg
Seleen – 400 mcg
E-vitamiin – 125 RÜ