Over Horse maisiõli 1 ltr

Over Horse maisiõli 1 ltr

18.00

Laos

18.00

E-poe hinnad võivad erineda tavakaupluse hindadest

Puhas maisiõli ilma kahjulike aineteta. Toode on soovitatav peptilise haavandi riskiga hobuste toidulisandina. See sobib suurepäraselt ka ennetavateks meetmeteks pärast ravi või ravi ajal. Lisaks suurendab maisiõli ohutult sööda kalorsust, ilma et oleks vaja suurendada kontsentraadi kogust. 

Maisiõli kasutamise eelised hobuse dieedis:

  1. Vähendab maohappe tootmist: hobustega tehtud uuringud näitavad, et maisiõlil on omadused, mis vähendavad maohappe tootmist, mis on kasulik maohaavandite all kannatavatele hobustele.
  2. Kalorite hulga suurendamine sööda mahtu suurendamata: tänu maisiõli kõrgele kalorsusele saate suurendada hobuste energiavarustust, ilma et peaksite söödakogust suurendama, mis on oluline haavanditega hobuste jaoks
  3. Seedimise lihtsus: maisiõli on kergesti seeditav
Availability: 1 laos SKU: OH-13021

Kirjeldus

Mis eristab maisiõli ja teeb sellest ideaalse elemendi teie hobuse dieedis? 

  1. Talvistumisprotsess:

Talvistumine on taimeõlide tootmisel oluline protsess ja selle eesmärk on vähendada õlis sisalduva rasva kristalliseerumise ohtu, mis võib põhjustada hägusust, kvaliteedi halvenemist ja toote stabiilsuse vähenemist. Talvitamise ajal jahutatakse õli kindla temperatuurini ja seejärel läbib see filtri, mis eemaldab kristalsed ained, peamiselt vahad, mis võivad õli ladustamisel sadestuda. Selle tulemusena muutub see läbipaistvamaks ja hägususe suhtes vastupidavamaks. Tänu talvitamisele võib õli säilitada oma omadused ja kvaliteedi.

  1. Rafineerimine. Siin on mõned faktid rafineerimise kohta:
  • saasteainete eemaldamine : õli rafineerimine eemaldab saasteained, nagu raskmetallid, pestitsiidid ja muud kemikaalid, mis võivad toornaftas sisalduda. Selle tulemusena muutub õli tarbimine ohutumaks.
  • vastupidavuse parandamine : rafineerimine suurendab õli vastupidavust, eemaldades koostisosad, mis kiirendavad tooraine riknemisprotsessi.

Tarbimiseks mõeldud õlide puhul on rafineerimine kindlasti seaduslik protsess, et tagada toote ohutus ja vastupidavus.

Maisiõli on laboratoorselt testitud koostisega ja tagab analüüsi põhjal toitainete sisalduse.

Kasutamine:

umbes 550 kg kaaluvad hobused: 40 ml

ponid: 20 ml

Manustamisviis: segada kontsentreeritud söödaga või manustada süstla abil otse suhu.

Kasutada 6 kuu jooksul pärast avamist.

Hoida tihedalt suletuna originaalpakendis, kuivas ja jahedas, lastele kättesaamatus kohas. Kaitsta päikesevalguse eest. Mitte hoida sügavkülmas.

Sertifikaat 2  Sertifikaat 1

Arvustused

Tooteülevaateid veel ei ole.


Arvustust saavad kirjutada ainult need sisseloginud kasutajad, kes on antud toote ostnud.