ROECKL ratsakindad LONA

ROECKL ratsakindad LONA

35.60

Laos

35.60

E-poe hinnad võivad erineda tavakaupluse hindadest

ROECKL esitleb väga populaarset LONA tootesarja, millel on kontrastsete värvidega jooned ja stiliseeritud logo kindapaarile iseloomulikul kinnituskohal.

Uus: Kaks piiratud koguses väljalaset punases ja monaco sinises värvis! Igas muus mõttes on toote uued versioonid jäänud truuks algsele mudelile.

Kvaliteet on tuntav. ROECKLi eksklusiivne ROECK-GRIP® materjal on äärmiselt hästihingav, elastne ja paindlik materjal. Teisisõnu – see sobib kätte kui teine nahk. Samal ajal tagab see suurepärase haarde ja tundlikkuse hobuse ohjamisel.

Kindapaarile iseloomulik kinnitus stiliseeritud logoga tagab kinda püsimise randme külge kinnitatult. Münchenis baseeruvad kindatootjad peavad väga oluliseks ka kinnaste kätteistumist ja tootmiskvaliteeti: individuaalsed osad õmmeldakse kokku käsitsi. Õmblustolerants max 1 mm on kõigest arvestuslik kvaliteedikriteerium, sest mugavust ei ole võimalik mõõta.

Saladus mugavuse taga peitud lõigetes ja nende jaotuses. See on koht, kus ROECKL saab tugineda oma 180-aastasele kindatootmiskogemusele.

Mugav: LONA on masinpestav  temperatuuril 30 °C.

Materjal: Käe tagaselg- ROECK-GRIP®. Peopesa – ROECK-GRIP®

OMADUSED- lihtne kinnitada, PUUTEEKRAANIGA ÜHILDUV.

 

SKU: R3301-336
Puhasta

Kirjeldus

HOOLDUSJUHISED

Hästi hooldatud kindad mitte ainult ei toimi paremini, need on ka palju vastupidavamad!

Saa siit teada, kuidas Sul on võimalik oma Roeckl Sports kindaid veelgi kauem kasutada.

MASINPESU

Me soovitame nahka mittesisaldavaid Roeckl Sports kindaid pesta tavalise masinpesuga, nii säilitate nende funktsionaalsuse ja sooritusvõime.

Roeckl Sports soovitab kindaid pesta temperatuuril 30 ° C. Enne kinnaste pesemist veenduge, et konkskinnitused on korralikult kinni pandud. Kinnaste jaoks on kõige parem, kui neid pesta teistest samal ajal pestavatest riietusesemetest eraldi, selleks tuleks kindad kotti pakendada. Pesemisel võite kasutada ükskõik millist tavapärast pesuainet, kuid kindlasti ärge kasutage riidepehmendajat. Riputage kindad pärast pesemist kuivama või jätke need hästiventileeritud kohta tasapindselt kuivama. Ärge kindaid loputusmasinaga loputage!

Hoiatus

Vältige kokkupuudet keemiliste lahustitega, mis võivad sisalduda hobuste eest hoolitsemiseks kasutatavates toodetes. Juhul, kui teie kindad siiski puutuvad kokku lahustitega, siis soovitame neid pesta eelnevalt kirjeldatud hooldusjuhiseid järgides.

Ärge kunagi peske nahkkindaid või nahksisemusega kindaid pesumasinas!

Kõigil meie masinpestavatel kinnastel on peal kirjas meie Masinpestav 30 ° logo.

Masinpestav 30 ° C  |  Riidepehmendajata  |  Mitte loputada loputusmasinas  |  Kinnitage konkskinnitused

NAHAHOOLDUS

Puhastamine

Ärge kunagi peske nahast tooteid pesumasinas!

Pühkige siledalt nahalt niiske riidega hoolikalt maha plekid või mustus (võimalusel kasutage natuke koorest seepi).

Puhastage seemis-/nubukinahkset pinda pehme harja või seemisnahast harjaga.

Hooldus

Sileda naha hooldamiseks kasutage palsamit, rasva või määret. Ettevaatust: värvimuutus on võimalik, proovige kasutatavat toodet kõigepealt mõnel peidetud pinnal.

Seemis-/nubukinaha hooldamisel kasutage ainult tooteid, mis on loodud materjali ilmastikukindluse tagamiseks. Ärge kasutage rasvasid, määrdeid, õlisid ega vahasid.

Palun kasutage nahkmaterjalide ilmastikukindluse tagamiseks mõeldud tooteid ainult oma nahkkinnaste ilmastikukindluse tagamiseks. Ärge kasutage neid tooteid tekstiilmaterjalide ilmastikukindluse tagamiseks.

Kuivatamine

Ärge kunagi kuivatage nahkkindaid radiaatoril! Teie kindad peavad jääma jahedal temperatuuril aeglaselt kuivama pimedas õhutatud ruumis.

Lisainfo

Pakend

black/red, blue/silver, blue/white, wild berry, black/white, mocha/gold, monaco blue, navy-silver, navy/white, red

Suurus

8,5, 6, 6,5, 7, 7,5, 8

Arvustused

Tooteülevaateid veel ei ole.


Arvustust saavad kirjutada ainult need sisseloginud kasutajad, kes on antud toote ostnud.