Soulhorse Enja‘s Erste Hilfe – esmaabi kreem

Soulhorse Enja‘s Erste Hilfe – esmaabi kreem

21.00

Laos

21.00

E-poe hinnad võivad erineda tavakaupluse hindadest

Kreemivaht (Creme mousse) ärritunud, marraskil ja kihelevale nahaga ponidele.

Tallis võib ikka juhtuda õnnetusi – Enja`s esmaabi on käepärast, kui midagi juhtub. Kandke lihtsalt kreemvaht ärritunud või kuivale piirkonnale,  MicroSilver BG™  stabiliseerib ärritunud nahka ja soodustab naha uuenemist ja paranemist. See esmaabi ei ole mitte ainult ägedate põletike jaoks mõeldud, see on suurepärane vahend ka naha üldise seisundi parandamiseks! See hooldab, kaitseb ja parandab ka raskestiparanevaid haavu ning Enja on seda edukalt katsetanud ka suveekseemi korral.

Kreemvahtu tuleb 1-2 korda päevas ärritunud piirkondadele kanda, dermatoloogilistel testidel on saadud hinnang “väga hea”, seega pole kahtlustki selle headuses.

Sisaldab: avokaadoõli, aaloe, kookosõli, oliiviõli, sheavõi, tokoferool (E-vitamiin), MicroSilver BG™ , lavendliõli.

Hoiatus. Väga tuleohtlik aerosool. Pakend on rõhu all. Soojendamisel võib pakend lõhkeda. Hoida lastele kättesaamatus kohas. Kaitsta kuumuse eest, hoida eemal tulistest pindadest, sädemetest, lahtisest tulest ning muudest süüteallikatest. Mitte suitsetada. Mitte pihustada vastu lahtist tuld või muid süüteallikaid. Pakendit, sealhulgas tühja pakendit, ei tohi katki torgata ega põletada. Hoida otsese päikesekiirguse eest ja mitte kõrgema temperatuuril kui 50 ºC. Ventileerimata ruumides kasutades on võimalik plahvatusohtlike gaasisegude teke.

100ml pudel

Availability: 1 laos SKU: A8155

Arvustused

Tooteülevaateid veel ei ole.


Arvustust saavad kirjutada ainult need sisseloginud kasutajad, kes on antud toote ostnud.