Soulhorse Gwen‘s Leder-Liebe No. 1 – nahahooldus 1 (varustus)

Soulhorse Gwen‘s Leder-Liebe No. 1 – nahahooldus 1 (varustus)

13.00

Out of stock

13.00

E-poe hinnad võivad erineda tavakaupluse hindadest

Välkkiire puhastusvahend nahast toodetele –  puhtad ja hooldatud nahktooted välkkiirelt.

Tõsi on see, et tallis ei ole tolmust ja mustusest kunagi puudus. Uus sadul, kallid ratsmed, selle asemel, et puhastada, ostetakse sageli uued. Ma tean, kuidas tüütule puhastamisele mitte rohkem aega raisata. Pihustiga profipudel toob nahktoodete hooldusesse pöörde! #Lederliebe nr. 1 eemaldab vaevata mustuse, higi ja rasva, oleks hea, kui kasutaksid seda ainult sileda naha hoolduseks, mitte töötlemata  ega veluurnaha puhastamiseks.

#Lederliebe nr. 1 ei kuivata nahka ja seda on lihtne kasutada. Peenike pihustijuga tagab selle, et midagi ei lähe raisku. Lihtsalt pihusta ja hõõru pehme lapiga, nahapind jääb puhas ja mustust on lihtne eemaldada.

Koostises on lõhnaaineid ja muid peeneid koostisosi. Väldi silma sattumist, see ei oleks naljaasi. Aga nüüd ei ole nahast toodete hooldamata jätmiseks ka enam ühtegi ettekäänet, #Lederliebe nr. 1 on midagi, mis Sul peab olema ja Sinu nahktooted tänavad Sind selle eest väga!

Kasutamine: Pihustage lihtsalt tootele ja puhastage pehme lapiga. Optimaalse tulemuse saavutamiseks kasutage seejärel ka Lederliebe nr. 2.

Koostis: Lõhnaained, TSITRAAL, HEKSÜÜL, KANEELALDEHÜÜD, LIMONEEN

TÄHELEPANU! Ohtlik. Vedelik ja aur on kergestisüttivad. Põhjustab tugevat silmaärritust. Hoidke alles pakend või toote etikett, juhuks kui peaks vaja olema arst nõuannet. Hoida lastele kättesaamatus kohas.

Kaitsta kuumuse eest, hoida eemal tulistest pindadest, sädemetest, lahtisest tulest ning muudest süüteallikatest. Mitte suitsetada. Säilitada kindlalt suletud pudelis. SILMA SATTUMISEL: Loputada hoolikalt  mitme minuti jooksul veega. Võimalusel eemaldage kindlasti silmast kontaktläätsed. Loputage edasi. Püsiva silmaärrituse korral: küsige nõu arstilt / kutsuge arst. Vedelik / kasutatud pudel viige utiliseerimiseks ohtlike jäätmete kogumispunkti.

Availability: Laost otsas SKU: A8125

Arvustused

Tooteülevaateid veel ei ole.


Arvustust saavad kirjutada ainult need sisseloginud kasutajad, kes on antud toote ostnud.