SPEED No. 1 Sensitive – mineraalid eeriti tundlikele hobustele

SPEED No. 1 Sensitive – mineraalid eeriti tundlikele hobustele

44.00

Out of stock

44.00

E-poe hinnad võivad erineda tavakaupluse hindadest

Mineraalilisand SPEED No. 1 Sensitiv, teravilja-, suhkru- ja täklisevaba mineraalilisand eriti tundlike hobuste jaoks.

Mineraalide, vitamiinide ja mikroelementide puudus võib piirata hobuse kehas toimuvaid protsesse ja põhjustada puudulikkuse sümptomeid. Eriti tundlikud hobused suudavad reageerida tundlikumalt ja reageerida vähesele alatarbimisele elujõu kadumise, keskendumisraskuste ja jõudluse vähenemisega. Mineraalide igapäevase vajaduse piisav katmine on oluline ka hammaste, kabja ja karvkatte jaoks.

SPEED No.1 Sensitive on spetsiaalselt loodud tundliku ainevahetuse ja allergiatega hobustele, et katta nende vajadus oluliste toitainete järele. Selle maitsva mineraalsööda mineraalid, vitamiinid ja orgaaniliselt seotud mikroelemendid ei sisalda teravilja, melassi ega lisatud suhkrut.

Tore teada:  SPEED No. 1 Sensitive sisaldab suures kontsentratsioonis elutähtsaid aineid, mis võimaldab katta hobuse individuaalseid toitumisvajadusi ka väikeste toidukogustega. Vaatamata tärklise ja suhkru vähendatud retseptile on mineraalne sööt äärmiselt maitsev ja valivad hobused võtavad seda hea meelega vastu.

 

Söötmise soovitus: sööta 6 g 100 kg kehakaalu kohta päevas, et tagada piisav varu kõigi mineraalide, mikroelementide ja vitamiinide kohta. 1 mõõtelusikas vastab umbes 20 g-le. Seda täiendavat sööta tohib toita ainult siin toodud söötmissoovituste järgi, kuna vitamiinide ja mikroelementide sisaldus on suurem kui täissöödal.

Ühele ämbrile (1,5 kg) piisab suurele hobusele (500 kg) umbes 50 päevaks.

Märkused: hoida jahedas ja kuivas kohas, kaitsta otsese päikesevalguse eest.

 

Availability: Laost otsas

lutsern (jahvatatud), õunatükid (kuivatatud), kaltsiumkarbonaat, naatriumkloriid, monokaltsiumfosfaat, magneesiumoksiid, kaaliumkloriid.

Arvustused

Tooteülevaateid veel ei ole.


Arvustust saavad kirjutada ainult need sisseloginud kasutajad, kes on antud toote ostnud.

7,30% toorvalku,
3,30% toorrasva,
12,00% toorkiudu,
28,20% toortuhka,
7,20% kaltsiumi,
0,90% fosforit,
3,20% naatriumi.