fbpx

TORPOL tehnoloogiad

Tagasi Blogi

TORPOL tehnoloogiad

Magnetvälja teraapia

 Meie originaalne tehnoloogia on välja töötatud, uuritud ja arendatud hobuste vajaduste tarbeks. Selle väljaarendamiseks valisime sobivat tüüpi magneteid ja nende asukohta hoolikalt mõeldes kõige vigastuste altimatele kohtadele. Meie toodetes kasutatavaid magneteid nimetatakse Neodymium Magnetic Activators (NMA) ja Neodymium Magentic Stimulators (NMB). Nii NMA kui ka NMB on püsimagnetid. Pärast magneetimist saab neid demagneetida ainult siis, kui nad on paigutatud väga tugevasse, vastupidiselt polariseeritud magnetvälja või temperatuuril üle 80°C. Magnetic Field Therapy ™ sarja tooteid saab kasutada pika aja jooksul, nii tervete hobuste jõudluse parandamiseks kui ka vigastustejärgses taastusravis. Meie teraapiat ei saa üle doseerida. Keha imab endasse ainult nii palju magnetilist energiat, kui on vaja energiatasakaalu taastamiseks. Meie teraapiat saab ohutult rakendada nii taastusravis kui ka ennetuses. Pärast lühikest kohanemisperioodi saab seda kasutada kuni 12 tundi päevas. Kuid kõrvaltoimeid pole olnud, isegi kui seda kasutati soovitatud ajast kauem.

Magnetic Field Therapy ™ toodete kasutamise eelised:

 • Taastumine – vere ja lümfi parem ringlus võimaldab hapniku ja valgete vereliblede transporti tavalisest neli korda kiiremini. See tagab kudede palju kiirema toitumise ja taastamise.
 • Puudujäägi tasakaalustamine – kiirem vereringe aitab kaasa termoregulatsioonile – temperatuuri alandamine põletikulise koe ümber hoiab ära meditsiiniliste probleemide ilmnemise või arengu.
 • Liikuvuse oluline paranemine – terve selg, ilma turseteta liigesed on hobuse jaoks hädavajalikud, et ta saaks kasutada kogu oma potentsiaali ja heas vormis püsida.
 • Valusümptomite kõrvaldamine lülisamba piirkonnas – valgevereliblede parem ringlus kõrvaldab tursetest ja vigastustest põhjustatud tajutava negatiivse mõju.
 • Lihaskoe taastumine – korralikult toidetud rakud tähendavad lihaste kiiremat ja tõhusamat taastumist ning tugevdamist.

Kui kaua võib magnetravi kasutada? Pidage meeles, et keha imab nii palju magnetilist energiat, kui on vaja oma energiatasakaalu taastamiseks. Torpol®-i magnetilise välja teraapiat saab ohutult kasutada nii terapeutiliseks kui ka profülaktiliseks otstarbeks. Üleannustamine pole võimalik. Pärast lühikest aklimatiseerumisperioodi saab seda kasutada kuni 10 tundi päevas.

Ettevaatusabinõud. Magnetravi ei tohiks kasutada loomadel tiinuse ajal, lahtiste haavade, keloidi (liigliha) ja vähi ravimisel. Rasedad naised ja südamestimulaatorit või muid elektromeditsiiniseadmeid kasutavad inimesed peaksid vältima kõiki magnetilisi tooteid või nendega eriti ettevaatlikult tegelema. Tooteid ei tohiks hoida magnetandmesalvestusseadmete läheduses.

Evolon®

Evolon® – uue põlvkonna kangas.

Mikrokiust valmistatud ainulaadne kangas ühendab endas silmapaistvate mehaaniliste omadustega tekstiilide eeliseid. Seda on lihtne korrastada, see on pehme, kerge ja äärmiselt vastupidav. Tänu oma tihedale struktuurile pakub Evolon® suurepärast kaitset suurepäraste filtreerimisomadustega. Evolon® on Saksamaa Carl Freudenberg KG registreeritud kaubamärk.

Evoloni® kasutamise peamised eelised:

 • Vedeliku imendumine – tänu oma mikrofilamentide suurele pinnale suudab Evolon® absorbeerida vedeliku kogust, mis võrdub 400% tema enda massist, mis teeb sellest ideaalse materjali higiga kokkupuutuvate toodete jaoks nagu näiteks sadulatekk.
 • Niiskuse peitmine – Evolon® imab koheselt higi ja kuivab koheselt, mis aitab hoida naha kuivana.
 • Hingavus – miljonid mikrokiud võimaldavad õhu vaba liikumist.
 • Antibakteriaalne ja lestakindel – kompaktne struktuur hoiab ka kõige pisemad allergeenid välisküljel. Tihedal struktuuril on täiendav eelis, kuna karvad ei pääse sellest läbi, mis muudab selle puhastamise lihtsaks.
 • Pikk kasutusaeg – uuringutulemused näitavad, et kangas säilitab oma algsed omadused isegi pärast arvukate pesemistsüklite kasutamist erinevate pesuvahenditega.
 • Keskkonnasõbralik – tootmisprotsessis ei kasutata sideaineid ega lahusteid. Materjal ei sisalda PVC-d ega liimi.

Relugan & Nelson™

Relugan & Nelson™ – meie vill!

Relugan on omamoodi lambanahk, millel on iseloomulik soe kollane värv ja meeldiv, kohev puudutus. Selle parkimisel kasutatakse aineid, mis ei sisalda kahjulikke kroomiühendeid. Sel viisil pargitud nahka nimetatakse tänapäeval meditsiiniliseks. Nelson™ on looduslik kiudaine, mis saadakse lammaste pügamisel. Villakiudude mittehomogeenne struktuur annab Nelson™ villasele trikotaažile suure paindlikkuse. Vill pügatakse elusatelt lammastelt, mis kaitseb kiudude looduslikke omadusi. Nelsoni vill on sertifitseeritud ettevõtte The Woolmark Company® poolt.

Ratsatoodetes villa kasutamise eelised:

 • Valu leevendamine – tänu omadustele, mida kasutatakse taastusravis ja vigastuste ennetamisel.
 • Termoregulatsioon – villakiud võivad sõltuvalt temperatuurist tõmbuda või laieneda, võimaldades õhu läbi materjali tsirkuleerida. See aitab säilitada püsivat kehatemperatuuri, tagades, et hobune üle ei higista ega kuumene.
 • Veeimavus – vill on võimeline absorbeerima vee kogust, mis võrdub 1/3 selle massist, ilma et see tunduks niiske.
 • Antibakteriaalsed ja isepuhastuvad omadused – villakiud on looduslikult kaetud lanoliiniga, mis aitab tõrjuda baktereid ja lesta.
 • Villakiududega õrn mikromassaaž mõjutab positiivselt verevoolu.

 Memory Foam Technology™

Memory Foam Technology ™ – hobuse ja ratsaniku mugavuse tagamiseks!

Memory Foam T echnology ™ kasutab mitmekihilist struktuuri, mis põhineb kõrge tihedusega Lazy Foam materjalil. Vahtkate sobib ideaalselt kehaga ja vähendab samal ajal survet seljale. Siseosa on valmistatud uuenduslikust kõrge tihedusega ja optimaalse karedusega Hex-Line™ vahust. Välisosas on kasutatud hüdrofoobset mittekootud WTM-ECCOt, millel on kõrge elastsus ja kulumiskindlus. Sadulatekkides ja -patjades kasutatav toode vastutab toote kuju ja higi eemaldavate omaduste säilitamise eest. Mitmekihilises konfiguratsioonis kasutatav tehnoloogia suurendab märkimisväärselt mugavust nii hobuse kui ka ratsaniku jaoks.

Memory Foam Technology™ kasutamise eelised:

 • Sobib ideaalselt iga sadula jaoks – tehnoloogia hoiab ära ebamugavustunde, nt pärast kontusiooni või selja lihaste taastumise ajal.
 • Hingavus – õhk pääseb vabalt läbi kõigi vahukihtide, mis hoiab ära hobuse selja ülehigistamise ja ülekuumenemise.
 • Täiuslik polsterdus – suurendab ratsutamise mugavust.
 • Tagab hobuse ja ratsaniku vahelise tiheda kontakti.

Latex Sponge Technology™

Latex Sponge Technology™ – ainult Torpol® toodetes!

See tehnoloogia kasutab mitmesugustest materjalidest lateksvahul põhinevat mitmekihilist struktuuri. Selle ainulaadne omadus on rõhu ühtlane jaotumine ja oluline põrkumine. Siseosa oli valmistatud Hex-Line™ vahust, millel on suur tihedus ja optimaalne karedus. Siseosas on kasutatud hüdrofoobset mittekootud WTM-ECCO, millel on kõrge elastsus ja kulumiskindlus. Sadulatekkides ja -patjades kasutatav toode vastutab toote kuju ja higi eemaldavate omaduste säilitamise eest. Mitmekihilises konfiguratsioonis kasutatav tehnoloogia suurendab märkimisväärselt mugavust nii hobusele kui ka ratsanikule.

Latex Sponge Technology™ kasutamise eelised:

 • Rõhu ühtlane jaotus kogu toote pinna ulatuses – hoolimata seljaosale rakendatavast jõust, tagavad seda tehnoloogiat kasutavad padjad rõhu ühtlase jaotumise ja mitte ühe punkti rakendamise.
 • Hingavus – õhk pääseb vabalt läbi kõigi vahukihtide, mis hoiab ära hobuse selja ülehigistamise ja ülekuumenemise.
 • Looduslik kaitse seente ja lestade eest – keemiliselt inertsete materjalide kombineeritud koostise tõttu.
 • Sõitmise võrratu mugavus – polsterdus, korralik põrge ja elastsus.

B-NEV™

B-NEV ™ – kangas, mida hinnatakse igas tallis!

B-NEV™ kangast on kasutatud vaipades, polstrites ja kaunistusena teistes toodetes. Uuenduslik kudumistehnoloogia muudab kanga vastupidavaks ja tagab kaua atraktiivse väljanägemise. Väliskihil on õrn läige, mis suurendab materjali esteetilist väärtust. Puuvilla ja polüesterkiudude kombinatsioon muudab selle vastupidavaks hõõrdumise, rebenemise ja mustuse suhtes.

B-NEV™ kasutamise eelised:

 • Äärmiselt lihtne hooldada – see ei „haara” saepuru ega põhku, mustuse saab lihtsalt niiske lapiga pühkides eemaldada, mis piirab märkimisväärselt toodete hooldamiseks kuluvat aega ja vaeva, samal ajal kui nende välimus jääb silmapaistvaks ka pärast intensiivset kasutamist.
 • Suurepärane vastupidavus kahjustustele ja UV-kiirgusele – tänu uuenduslikule töötlemistehnoloogiale.
 • Hingavus -tagatud täielik õhu läbilaskvus, teie hobune ei higista ega kuumene üle.

Softshell

Softshell – kudumid, mida aktiivsed inimesed armastavad.

Tuntud selle poolest, et seda kasutatakse paljudes aktiivsetele inimestele mõeldud toodetes (joped, džemprid jms). Asendamatu erinevates ilmastikutingimustes: kaitseb tuule ja kerge vihma eest. Kolmekihiline struktuur (DWR-isoleeritud polüester, membraan, kudumid) tagab lisaks soojusisolatsioonile ka suurepärase mugavuse. Täiuslik materjal vaipade jaoks (eriti tavapäraste jaoks).

Softshelli kasutamise eelised:

 • Soojusmugavus – kaitseb tuule eest
 • Hingavus – võimaldab õhu vaba läbipääsu, teie hobune ei higista ega kuumene üle.
 • Kaitseb vihmapiiskade ja väikese vihma eest, muutes selle täiuslikuks välilahenduseks.
 • Suurendab mugavust – see on pehme ja pisut veniv, mis suurendab liikumisvabadust.
 • Vastupidav ja kauakestev – hoiab kaua algupärast kuju ja välimust.
 • Mustuskindel – äärmiselt lihtne puhastada.

 

Jaga see postitus

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

Tagasi Blogi