ROECKL ratsakindad MILTON

ROECKL ratsakindad MILTON

33.00

Laos

33.00

E-poe hinnad võivad erineda tavakaupluse hindadest

See on silmapilkselt märgatav, et MILTON on eriline. Kuidas nii?

Kinnastel on lukkude asemel lai, elastne randmerihm. See mitte ainult ei sobi kokku kinnaste käeselja osaga, vaid kindlustab ka püsivuse tihedalt randme ümber.

Lisaks on iga kinnas ainulaadne. Kiri “ROECKL” ja ROECKLi käe logo on alati individuaalselt lisatud.

Selle mudeli õhukest ja sportlikku välimust rõhutavad läbikumavad jooned käeselja osal, mis on valmistatud ROECK-GRIP® materjalist ja võrgutaolisest mikro mesh materjalist.

Pilkupüüdev disain: iseloomulik käe logo ja õrnad sädelevad hõbedased või kuldsed triibud.

Neil kinnastel on veel muid häid omadusi peale ilusa välimuse: peopesal on ROECK-GRIP®, järele proovitud ja testitud materjal, mis on väga populaarne.

See eksklusiivne materjal on hästi hingav, elastne ja painduv. Samas tagab materjal suurepärase haarde ja kompamisvõime ohjade käsitlemisel.

Peale selle on ROECK-GRIP® kindad puutetundlikud.

Lisaks valis ROECKL selle mudeli jaoks välja eksklusiivse COMFORT-CUT lõike. Nende eriti õhukese ja mugava lõikega kinnaste kandmiseks ei pea küüsi lühikeseks lõikama ning erakordselt hea sobivus on kindlustatud.

Mugav: mudelit 3301-264 MILTON on lihtne puhastada, kuna seda saab masinas pesta temperatuuril 30 C°

SKU: -
Puhasta

Kirjeldus

HOOLDUSJUHISED

Hästi hooldatud kindad mitte ainult ei toimi paremini, need on ka palju vastupidavamad!

Saa siit teada, kuidas Sul on võimalik oma Roeckl Sports kindaid veelgi kauem kasutada.

MASINPESU

Me soovitame nahka mittesisaldavaid Roeckl Sports kindaid pesta tavalise masinpesuga, nii säilitate nende funktsionaalsuse ja sooritusvõime.

Roeckl Sports soovitab kindaid pesta temperatuuril 30 ° C. Enne kinnaste pesemist veenduge, et konkskinnitused on korralikult kinni pandud. Kinnaste jaoks on kõige parem, kui neid pesta teistest samal ajal pestavatest riietusesemetest eraldi, selleks tuleks kindad kotti pakendada. Pesemisel võite kasutada ükskõik millist tavapärast pesuainet, kuid kindlasti ärge kasutage riidepehmendajat. Riputage kindad pärast pesemist kuivama või jätke need hästiventileeritud kohta tasapindselt kuivama. Ärge kindaid loputusmasinaga loputage!

Hoiatus

Vältige kokkupuudet keemiliste lahustitega, mis võivad sisalduda hobuste eest hoolitsemiseks kasutatavates toodetes. Juhul, kui teie kindad siiski puutuvad kokku lahustitega, siis soovitame neid pesta eelnevalt kirjeldatud hooldusjuhiseid järgides.

Ärge kunagi peske nahkkindaid või nahksisemusega kindaid pesumasinas!

Kõigil meie masinpestavatel kinnastel on peal kirjas meie Masinpestav 30 ° logo.

Masinpestav 30 ° C  |  Riidepehmendajata  |  Mitte loputada loputusmasinas  |  Kinnitage konkskinnitused

NAHAHOOLDUS

Puhastamine

Ärge kunagi peske nahast tooteid pesumasinas!

Pühkige siledalt nahalt niiske riidega hoolikalt maha plekid või mustus (võimalusel kasutage natuke koorest seepi).

Puhastage seemis-/nubukinahkset pinda pehme harja või seemisnahast harjaga.

Hooldus

Sileda naha hooldamiseks kasutage palsamit, rasva või määret. Ettevaatust: värvimuutus on võimalik, proovige kasutatavat toodet kõigepealt mõnel peidetud pinnal.

Seemis-/nubukinaha hooldamisel kasutage ainult tooteid, mis on loodud materjali ilmastikukindluse tagamiseks. Ärge kasutage rasvasid, määrdeid, õlisid ega vahasid.

Palun kasutage nahkmaterjalide ilmastikukindluse tagamiseks mõeldud tooteid ainult oma nahkkinnaste ilmastikukindluse tagamiseks. Ärge kasutage neid tooteid tekstiilmaterjalide ilmastikukindluse tagamiseks.

Kuivatamine

Ärge kunagi kuivatage nahkkindaid radiaatoril! Teie kindad peavad jääma jahedal temperatuuril aeglaselt kuivama pimedas õhutatud ruumis.

Lisainfo

Pakend

grey, mocha, black

Suurus

10, 10,5, 8,5, 9, 9,5, 6, 6,5, 7, 7,5, 8

Arvustused

Tooteülevaateid veel ei ole.


Arvustust saavad kirjutada ainult need sisseloginud kasutajad, kes on antud toote ostnud.