ROECKL ratsakindad ROECK-GRIP

ROECKL ratsakindad ROECK-GRIP

37.00

Laos

37.00

E-poe hinnad võivad erineda tavakaupluse hindadest

Tihti imiteeritud, kuid mitte kunagi samaväärne: ROECKLi välja arendatud ROECK-GRIP on äraeksimatult originaalne.

Selle unikaalsus on selgelt tuntav. Nii nagu tihti juhtub, siis võlu peitub detailides ja eriti kasutatud materjalides.

ROECK-GRIP on eksklusiivne materjal, mis on eriti hästihingav, elastne ja nõtke. See istub kätte kui teine nahk. Samal ajal tagab see materjal ka suurepärase haare ja tundlikkust hobuse ohjamisel.

Garanteerimaks kinnaste täpne kättesobivus, kasutab ROECKL klassikalisi prantsuse kindasuuruseid. Kindasuurused jäävad vahemikku 6,0 kuni 11,0 – see tähendab, et valida on võimalik ühe värvi kohta 11 suuruse vahel – iga ratsutaja leiab kindlasti oma vajadustele vastava kindapaari.

Münchenis baseeruvad kindatootjad peavad väga oluliseks ka kinnaste kätteistumist ja tootmiskvaliteeti: individuaalsed osad õmmeldakse kokku käsitsi. Õmblustolerants max 1 mm on kõigest arvestuslik kvaliteedikriteerium, sest mugavust ei ole võimalik mõõta. Saladus mugavuse taga peitud lõigetes ja nende jaotuses. See on koht, kus ROECKL saab tugineda oma 180-aastasele kindatootmiskogemusele.

Mugav: ROECK-GRIP on masinpestav  temperatuuril 30 °C.

Materjal: Käe tagaselg- ROECK-GRIP®. Peopesa – ROECK-GRIP®

OMADUSED – lihtne kinnitada, PUUTEEKRAANIGA ÜHILDUV.

SKU: -
Puhasta

Kirjeldus

HOOLDUSJUHISED

Hästi hooldatud kindad mitte ainult ei toimi paremini, need on ka palju vastupidavamad!

Saa siit teada, kuidas Sul on võimalik oma Roeckl Sports kindaid veelgi kauem kasutada.

MASINPESU

Me soovitame nahka mittesisaldavaid Roeckl Sports kindaid pesta tavalise masinpesuga, nii säilitate nende funktsionaalsuse ja sooritusvõime.

Roeckl Sports soovitab kindaid pesta temperatuuril 30 ° C. Enne kinnaste pesemist veenduge, et konkskinnitused on korralikult kinni pandud. Kinnaste jaoks on kõige parem, kui neid pesta teistest samal ajal pestavatest riietusesemetest eraldi, selleks tuleks kindad kotti pakendada. Pesemisel võite kasutada ükskõik millist tavapärast pesuainet, kuid kindlasti ärge kasutage riidepehmendajat. Riputage kindad pärast pesemist kuivama või jätke need hästiventileeritud kohta tasapindselt kuivama. Ärge kindaid loputusmasinaga loputage!

Hoiatus

Vältige kokkupuudet keemiliste lahustitega, mis võivad sisalduda hobuste eest hoolitsemiseks kasutatavates toodetes. Juhul, kui teie kindad siiski puutuvad kokku lahustitega, siis soovitame neid pesta eelnevalt kirjeldatud hooldusjuhiseid järgides.

Ärge kunagi peske nahkkindaid või nahksisemusega kindaid pesumasinas!

Kõigil meie masinpestavatel kinnastel on peal kirjas meie Masinpestav 30 ° logo.

Masinpestav 30 ° C  |  Riidepehmendajata  |  Mitte loputada loputusmasinas  |  Kinnitage konkskinnitused

NAHAHOOLDUS

Puhastamine

Ärge kunagi peske nahast tooteid pesumasinas!

Pühkige siledalt nahalt niiske riidega hoolikalt maha plekid või mustus (võimalusel kasutage natuke koorest seepi).

Puhastage seemis-/nubukinahkset pinda pehme harja või seemisnahast harjaga.

Hooldus

Sileda naha hooldamiseks kasutage palsamit, rasva või määret. Ettevaatust: värvimuutus on võimalik, proovige kasutatavat toodet kõigepealt mõnel peidetud pinnal.

Seemis-/nubukinaha hooldamisel kasutage ainult tooteid, mis on loodud materjali ilmastikukindluse tagamiseks. Ärge kasutage rasvasid, määrdeid, õlisid ega vahasid.

Palun kasutage nahkmaterjalide ilmastikukindluse tagamiseks mõeldud tooteid ainult oma nahkkinnaste ilmastikukindluse tagamiseks. Ärge kasutage neid tooteid tekstiilmaterjalide ilmastikukindluse tagamiseks.

Kuivatamine

Ärge kunagi kuivatage nahkkindaid radiaatoril! Teie kindad peavad jääma jahedal temperatuuril aeglaselt kuivama pimedas õhutatud ruumis.

Lisainfo

Pakend

caramel, mocca, white, black, chamois, navy

Suurus

10, 10,5, 8,5, 9, 9,5, 6, 6,5, 7, 7,5, 8

Arvustused

Tooteülevaateid veel ei ole.


Arvustust saavad kirjutada ainult need sisseloginud kasutajad, kes on antud toote ostnud.